Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Kopciuszek - Kielecki Teatr Tańca

Kopciuszek - Kielecki Teatr Tańca

Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Kopciuszek - Kielecki Teatr TańcaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Dzień Dziecka z Kopciuszkiem! Już 4 czerwca zapraszamy całe rodziny do Klubu Politechnik na sceniczną adaptację historii Kopciuszka w artystycznym ujęciu Elżbiety i Grzegorza Pańtaków, przygotowaną dla Kieleckiego Teatru Tańca. To będzie prawdziwe show wyczarowane przez Kielecki Teatr Tańca! Kopciuszek bilety na spektakl już dostępne.

O spektaklu Kopciuszek w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca

Specjalnie na potrzeby spektaklu stworzono blisko 200 kostiumów i fantazyjnych nakryć głowy. Wiele z nich to prawdziwe arcydzieła sztuki rzemieślniczej i rękodzielniczej.

Oryginalna, momentami monumentalna scenografia, przenosi widzów w cztery miejsca, w których rozgrywa się historia. Są to: podwórze, dom Kopciuszka, rynek miasteczka i sala balowa w pałacu.

Dobrany materiał muzyczny jest zbiorem utworów o różnorodnej stylistyce. Dzięki przyjęciu formuły łączenia muzyki klasycznej, filmowej oraz rozrywkowej, spektakl skierowany jest do szerokiego grona wielbicieli teatru tańca. Poza udziałem zespołu artystycznego Kieleckiego Teatru Tańca, w spektaklu biorą udział dwie skrzypaczki oraz dziecięcy chór Mała Fermata, wykonujący dwa utwory wokalne, z których jeden został specjalnie skomponowany na potrzeby spektaklu.

Całość zachęca widzów do poddania się urokowi znanej wszystkim historii, która choć smutno się zaczyna jednak szczęśliwie się kończy.

 

  • Spektakl jednoaktowy, całość trwa 85 minut.
  • Choreografia: Elżbieta Pańtak i Grzegorz Pańtak
  • Libretto: Elżbieta Pańtak
  • Scenografia: Luigi Scoglio
  • Projekty kostiumów: Małgorzata Słoniowska
  • Przygotowanie chóru: Ewa Robak i Magdalena Sitkowska

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też