Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Walentynki w Ogórku

Organizator: WPT 1313 Rafał Pawełek

Walentynki w Ogórku O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkową walentynkową podróż po Warszawie zabytkowym "Ogórkiem" w ramach projektu "Ogórkiem po Warszawie"! Walentynki w Ogórku  bilety już w sprzedaży.

 

Nie masz pomysłu jaki prezent zrobić ukochanej osobie z okazji Walentynek? Uroczysta kolacja przy świecach, romantyczny spacer? Jasne, ale to już było grane nie raz. Proponujemy inny scenariusz. Umawiacie się na spacer w centrum Warszawy i zupełnie przypadkiem przechodzicie obok naszego niebieskiego Jelcza "Ogórka". Warszawskie iluminacje, pięknie oświetlony Pałac Kultury i zabytkowy pojazd tworzą niesamowity klimat. Cudownie byłoby się w ten wyjątkowy dzień przejechać takim autobusem, prawda?

Wyobraźcie sobie jaka będzie reakcja Waszej połówki, kiedy otworzycie drzwi i zaprosicie ją na pokład udając się w 2,5-godzinny, magiczny rejs po Warszawie zabytkowym pojazdem. W środku będzie na Was czekał pełen pasji przewodnik, który opowie Wam o legendarnych historycznych warszawskich cukierniach i kawiarniach. Na trasie dowiecie się m. in.:

- co doprowadziło legendarnego Wedla na skraj bankructwa
- do której warszawskiej cukierni przychodził sam Ambroży Kleks
- gdzie można było zjeść 3-metrowego śledzia
- czy z masarskim nazwiskiem da się zrobić karierę w magicznym świecie cukierków
- kto jako pierwszy kręcił lody nad Wisłą
- którego cukiernika regularnie odwiedzał mistrz fryzjerstwa
- kto przyzwyczajał warszawiaków do smaku czekolady
- kto chował w pączkach złote monety
- kto produkował piramidy z cukru

To oczywiście tylko część atrakcji, które pojawią się podczas naszej wycieczki. Naszym słodkim peregrynacjom będą towarzyszyć takie słynne nazwiska jak Lourse, Palmoni, Fuchs, Wedel, Blikle, Fruziński, Franboli, Lardelli, Mini, czy Semadeni. Ale to jeszcze nie wszystko. O dobre samopoczucie naszych gości zadba Pijalnia Czekolady E.Wedel Rogatka, która poczęstuje nas przepyszną gorącą czekoladą.

 

Walentynki w Ogórku 2019 bilety

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też