Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

KLOCKON

21-22.09.2024 Będzin

Organizator: Paweł Duda

Sprawdź bilety
KLOCKONBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Będzin

KLOCKON
sobota
21.09.2024
11:00

KLOCKON

Będzin, Będzin Arena
KLOCKON
niedziela
22.09.2024
11:00

KLOCKON

Będzin, Będzin Arena

O wydarzeniu

KLOCKON powraca! Po bardzo ciepłym przyjęciu przez fanów pierwszej edycji, impreza wraca ze zdwojoną siłą! A to oznacza więcej klocków, więcej atrakcji i więcej zabawy dla wszystkich fanów klocków konstrukcyjnych bez względu na ich wiek! Zanotujcie w Waszych kalendarzach 21 i 22 września 2024 roku, bo właśnie wtedy udacie się do hali Będzin Arena, żeby wraz z innymi maniakami klocków spędzić wspaniałe chwile.

KLOCKON informacje

W trakcie dwóch dni wydarzenia będziecie mieli okazję podziwiać niesamowite konstrukcje stowarzyszenia Zbudujmy To, które przygotowało dla Was całą masę makiet i modeli. Będziecie mogli zobaczyć ogromną, wypełnioną detalami oraz różnymi scenkami makietę Zbudujcowa Wielkiego, a także przenieść się do Feudalnej Japonii oraz miasteczka na Dzikim Zachodzie. Oprócz tego znajdziecie tam wielką bitwę z czasów napoleońskich, a także inne historyczne makiety. Nie zabraknie również historii Polski zaprezentowanej w kilkunastu scenkach. Budowniczy przygotowali również coś dla fanów Władcy Pierścieni, Wiedźmina czy Warhammera. A do tego zobaczycie całą masę modeli samochodów, maszyn rolniczych oraz pojazdów militarnych. Wystawa stowarzyszenia Zbudujmy To zajmie aż 80 metrów kwadratowych!

Jednak to nie wszystko, bo na KLOCKON powróci również ogromna makieta placu budowy przygotowana przez niesamowitych budowniczych, jakimi niewątpliwie są Michał „Eric Trax” Skorupka, Marek „M1Longer” Markiewicz, Grzegorz „Noniusz” Kurkowski i Karol „Bricksley” Czerwonka. Panowie przywiozą ze sobą również pokaźną kolekcję pojazdów, które są ich autorskimi projektami! Przygotowana przez nich ekspozycja zajmie aż 50 metrów kwadratowych! I wiecie co? To nadal nie wszystko, bo zabierzemy Was również na wystawę magicznego świata Harry’ego Pottera, w odległą galaktykę znaną z Gwiezdnych Wojen czy też na wystawę klockowych obrazów i zdjęć. Gwarantujemy Wam, że przez wiele godzin nie będziecie mogli oderwać oczu od klockowych dzieł sztuki, które zostaną przygotowane przez arcymistrzów sztuki klockowej!

I co? Koniec atrakcji? Nic z tych rzeczy! KLOCKON to również stoiska naszych partnerów – producentów i dystrybutorów klocków, wydawców, sklepów z klockami na sztuki czy producentów klockowych gadżetów i ekspozytorów. Wszystkich wystawców poznacie w najbliższych tygodniach. W tym celu sprawdzajcie uważnie nasze social media!

Mało? Naturalnie będziecie również mieli okazję spotkać klockowych twórców internetowych i uczestników klockowego show telewizyjnego LEGO Masters. Będą dla Was dostępni przez cały czas trwania imprezy – będziecie mogli z nimi budować, grać, rozmawiać, zbijać piątki, robić zdjęcia i – najzwyczajniej w świecie – świetnie się bawić!

A co w sytuacji, kiedy zgłodniejecie? Będziecie mogli odwiedzić naszą strefę food trucków, która powinna zaspokoić kubki smakowe nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

 

KLOCKON Bilety

Dzieci do ukończenia 7 roku życia wchodzą bezpłatnie.

Bilet jednodniowy uprawnia do wejścia na teren imprezy od 11:00 do 18:00 (można wielokrotnie wchodzić i wychodzić za okazaniem opaski).

Bilet jednodniowy z minifigurką - zdobądź limitowaną minifigurkę KLOCKONU! Ten wariant biletu możesz zamówić jedynie do końca lipca 2024 roku. Pamiątkową minifigurkę odbierzesz w dniu wydarzenia po okazaniu biletu. Minifigurki dostępne w sobotę oraz niedzielę będą różnić się od siebie wyglądem.

Złoty Bilet - poczuj się tak, jakbyś wygrał podróż do legendarnej fabryki czekolady Willy'ego Wonki! Weź do ręki pamiątkowy Złoty Bilet (który odbierzesz w dniu wydarzenia), zdobądź pamiątkową minifigurkę dostępną tylko ze Złotym Biletem i w gronie 50 osób poznaj doświadczenie Early Entrance! Dla Ciebie KLOCKON zacznie się wcześniej, bo już o 10:00 wejdziesz na teren imprezy, poznasz wszystkich gości specjalnych wydarzenia i zobaczysz, jak KLOCKON wygląda od kulis. Twoimi przewodnikami będą Brodaty Geek i Klockowizja - ojcowie-założyciele imprezy!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też