Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny "ODCZUWANKI" - labirynt sensoryczny dla dzieci od 0 do 2 lat

"ODCZUWANKI" - labirynt sensoryczny dla dzieci od 0 do 2 lat

Organizator: Tengent Ventures Sp. z o.o. Sensorysie Warszawa Sp. k.

"ODCZUWANKI" - labirynt sensoryczny dla dzieci od 0 do 2 latO wydarzeniu

O wydarzeniu

Labirynt Sensoryczny


W samym sercu Sensorysiów znajduje się Labirynt Sensoryczny, w którym sale poświęcone są kolejnym zmysłom. Scenografia i temat przedstawienia zostały przygotowane zgodnie z najnowszą wiedzą na temat rozwoju sensorycznego. W poszczególnych salach można odkryć jak działa wzrok, słuch, węch, dotyk, czym jest czucie głębokie i równowaga.

Od połowy października gramy „Grzybobranie” to immersyjny interaktywny spektakl, w którym dzieci pod przewodnictwem wykwalifikowanego aktora odwiedzają kolejne sale w Labiryncie Sensorycznym, na codzień niedostępnym do wolnej zabawy, używając swoich zmysłów: słuchu, wzroku, zapachu, równowagi, dotyku pomagają Rysiowi zebrać wszystkie grzyby. Kreatywne zadania, angażująca historia, wyjątkowy interaktywny Ryś, to wszystko znajdziecie tylko u nas! A do tego mnóstwo stymulacji sensorycznej.


Ważnym elementem labiryntu jest interaktywna postać Rysia, która towarzyszy dzieciom przez całą wyprawę. Labirynt jest wyodrębnioną strefą, której zwiedzanie odbywa się tylko w obecności przewodnika, a scenografia i temat przedstawień zmieniają się cyklicznie. Przez 45 min interaktywnego spektaklu sensorycznego dzieci wraz ze swoimi opiekunami przemierzają kolejne sale pod czujnym okiem przewodnika wykonując kolejne polecenia. Historie w Labiryncie są niesamowicie angażujące, zarówno dla dziecka, jak i dla opiekuna, a spektakle odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 2-4 lata i 5-8 lat. A to wszystko po to, żeby jak najlepiej wykorzystać umiejętności poznawcze każdego dziecka.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też