Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Dla dzieci Dla dzieci Bajkowe Mikołajki - piosenki z filmowych bajek nie tylko dla dzieci

Bajkowe Mikołajki - piosenki z filmowych bajek nie tylko dla dzieci

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Bajkowe Mikołajki - piosenki z filmowych bajek nie tylko dla dzieciO wydarzeniu

O wydarzeniu

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya, Akademii Pana Kleksa oraz polskich przebojów pisanych z myślą o dzieciach. Bajkowe Mikołajki bilety na koncert piosenek z filmowych bajek już dostępne. 

Bajkowe Mikołajki we Wrocławiu

W Mikołajkowy wieczór 6 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: "Ulepimy dziś bałwana" i "Mam tę moc" (Kraina lodu), "Ty druha we mnie masz" (Toy Story), "Hakuna Matata" (Król Lew), "Nie mówimy o Brunie" (Nasze Magiczne Encanto), "La LIorona" (Coco), "Pół kroku stąd" (Vaiana). Będą też polskie piosenki „Kochany Panie Mikołaju" (Majka Jeżowska), „Puszek okruszek" (Natalia Kukulska), „Pada śnieg" (Edyta Górniak&Krzysztof Antkowiak), a także "Witajcie w naszej bajce", "Na wyspach Bergamutach", "Kaczka dziwaczka", "Meluzyna" i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych filmów.

 

Koncert bajkowych przebojów to znakomity prezent Mikołajkowy oraz okazja do rodzinnego wyjścia i wspólnego śpiewania hitów z dzieciństwa. Mikołajkowe i bajkowe przebrania mile widziane - najlepsze kreacje zaprosimy na scenę! 

 

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop. Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki.

 

Mikołajkowy koncert w Starym Klasztorze. poprowadzi Nikola Warda - pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka".

 

Na scenie towarzyszyć jej będzie zespół muzyczny w składzie:

Gabrysia Cybuch - chórki, flet poprzeczny

Magdalena Dachowska - bas

Marcin Gołda - gitara

Adam Komorowski - piano

Robert Dachowski - perkusja

Konrad Możdżeń - perkusjonalia

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też