Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Rock Vademecum i Sztywny Pal Azji

Vademecum i Sztywny Pal Azji

Organizator: Art-Music Arkadiusz Malinowski

Vademecum i Sztywny Pal AzjiO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert zespołów Vademecum i Sztywny Pal Azji, zaplanowany na 24 września 2023 roku, odbędzie się w prestiżowym Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne przyciągnie fanów obu zespołów, a także miłośników polskiej muzyki rockowej. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Vademecum i Sztywny Pal Azji koncert w Dąbrowie Górniczej

Pałac Kultury Zagłębia to doskonale znane miejsce, które od lat gości zarówno kultowych wykonawców, jak i młode, obiecujące gwiazdy sceny muzycznej. To niezwykła przestrzeń, która zapewni odpowiednią atmosferę i akustykę, gwarantując niezapomniane wrażenia dla wszystkich obecnych na koncercie.

Początek koncertu planowany jest na godzinę 17:00, a bramy Pałacu zostaną otwarte wcześniej (16:30), by wszyscy fani mogli swobodnie zająć swoje miejsca i poczuć się komfortowo. Cała sala oczekuje na wyjątkowe doznania muzyczne, które z pewnością dostarczą zarówno Vademecum, jak i Sztywny Pal Azji.

Vademecum to młody i bardzo obiecujący zespół, który już zdobył sobie dość szybko sympatię publiczności.

Sztywny Pal Azji to już legenda polskiej sceny rockowej. Zespół powstał w latach 80. i od tamtej pory zachowuje swoją oryginalność, przyciągając tłumy na koncertach. Ich charakterystyczne brzmienie post-punkowe i rockowe melodie wciąż cieszą się ogromnym uznaniem.

Oba zespoły przygotują specjalne setlisty, które zawierają zarówno nowe utwory, jak i niezapomniane klasyki, dzięki czemu publiczność będzie miała okazję na pełne emocji i nostalgii muzyczne przeżycia.

Organizatorzy zadbają o profesjonalne nagłośnienie i efekty wizualne, aby zapewnić publiczności najlepsze wrażenia z koncertu. Bezpieczeństwo uczestników również będzie priorytetem.

To niezwykłe wydarzenie muzyczne z pewnością zapadnie w pamięć zarówno fanom obu zespołów, jak i wszystkim, którzy zdecydują się dołączyć do tego muzycznego święta w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Koncert Vademecum i Sztywnego Pala Azji to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania doskonałej muzyki, ale także wspólnego przeżycia wyjątkowego momentu w historii polskiej sceny muzycznej.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też