Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock UGORNA – KONCERT PREMIEROWY "NOWA HERSTORIA"

UGORNA – KONCERT PREMIEROWY "NOWA HERSTORIA"

Organizator: OFF THE RECORD MICHAŁ MAJAK

UGORNA – KONCERT PREMIEROWY "NOWA HERSTORIA"O wydarzeniu

O wydarzeniu

UGORNA w Warszawie! Zapraszamy już 8 czerwca do Teatru Dramatycznego. Koncert Premierowy "Nowa Herstoria" bilety już w sprzedaży.

UGORNA- Koncert Premierowy "Nowa Herstoria"  w Warszawie

UGORNA to debiut wyczekany, wyważony i kompletny. Późny. Artystka przez ostatnie lata dochodziła do prawdy o samej sobie – choć na pewno nie w ciszy i skupieniu – to jednak bez obecności potencjalnych odbiorców. Dzisiaj gotowa i pewna świętuje zwycięstwo zapraszając nas na wytworną kolację. Traumy z przeszłości zostały zamknięte w postaci wykwintnych muzycznych dań. W formie przystawki zaserwowała utwór "Amsterdam", jako  aperitivo "Amok"

 

Po nich przyszedł czas na oficjalne single "Ziemia Ugorna" i "Przedpokój". Utwory zostały ciepło przyjęte, co zaowocowało obecnością na najważniejszych i najbardziej popularnych playlistach w serwisach streamingowych. 

 

UGORNA rozpędza się i bez wątpienia ma szansę zasilić legion najciekawszych polskich artystek. Zanim zobaczymy ją na wiodących festiwalach, mamy szansę uczestniczyć w wyjątkowym koncercie premierowym, który odbędzie się 8 czerwca w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Możemy się spodziewać materiału z debiutanckiej płyty "Nowa Herstoria" zagranego w intrygującej przestrzeni zaaranżowanej specjalnie na ten wieczór.  Do sprzedaży trafia limitowana pula biletów.

 

UGORNA to artystka o bluesowych korzeniach, która dziś ze swoją autorską twórczością z powodzeniem mogłaby się spotkać na jednej scenie z Patti Smith, LP, Harrym Styles'em, czy St. Vincent.  Artystka dużą uwagę przykłada do wizualnej strony swojej twórczości, co idealnie oddaje niedawno opublikowana live sesja zrealizowana w jednym z najpiękniejszych polskich pałaców. 

Podobne wydarzenia

Zobacz też