Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Sweet Noise

Organizator: Forty Kleparz

OpisArtyści

Opis

Sweet Noise Respect Tour 2019! Zapraszamy na koncert Sweet Noise do Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Sweet Noise bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Sweet Noise koncerty Respect Tour

Sweet Noise w 2019 brzmi lepiej niż kiedykolwiek! Mija 25 lat od wydania pierwszego albumu Respect, a jego przekaz wciąż jest porażająco aktualny. Podczas Respect Tour grupa zagra przekrojowy materiał z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory Wyżej i Kamień, które nie były grane od lat 90’tych!

 

Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise, który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem

 

Sweet Noise zaprasza na jesienną trasę:

Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie. Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia!

 

Koncerty Sweet Noise odbędą się w:

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn