Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Steven Wilson

Organizator: Prestige MJM

Steven WilsonO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert Stevena Wilsona w Polsce! Lider Porcupine Tree, solista, kompozytor multiinstrumentalista, wokalista i producent muzyczny Steven Wilson wystąpi 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bilety na koncert Stevena Wilsona w sprzedaży!

Steven Wilson rozpiska godzinowa*:

18:45 – Otwarcie bram

20:30 – STEVEN WILSON

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management)

Niezbędnik koncertowy zawierający najważniejsze informacje praktyczno-organizacyjne dostępny TUTAJ!

Koncert Stevena Wilsona to prawdziwy muzyczny spektakl z dużą ilością elektronicznego brzmienia okraszonego iście rockowym pazurem. Ale nie tylko: możemy być pewni, że Brytyjczyk nie ograniczy się do jednej konwencji i zaprowadzi do swojego muzycznego świata, w którym znajdziemy zarówno wielowymiarowy rock, jak i jazz, ambient, trip hop... a może i coś jeszcze!

Steven Wilson koncert Hala Stulecia, Wrocław - 12 lipca!

Steven Wilson z powodzeniem kontynuuje swoją karierę solową, zapoczątkowaną w 2008 roku wydaniem płyty „Insurgentes”, bardzo dobrze przyjętej zarówno przez fanów, jak i krytykę. Po trzech latach na rynku ukazał się dwupłytowy album „Grace For Drowning” o stylistyce jazzowo-rockowej, którą uzyskał dzięki zaproszeniu do nagrania muzyków jazzowych. W 2013 roku Steven Wilson wydał kolejny solowy album „The Raven That Refused To Sing” i tak jak poprzednio towarzyszyli mu wytrawni muzycy. Przedostatnim solowym wydawnictwem jest „Hand. Cannot. Erase”, które ukazało się na początku 2015 roku, natomiast przed rokiem światło dzienne ujrzała płyta „To The Bone”. Steven Wilosn koncertuje po całym świecie i doceniany jest zarówno przez fanów, muzyków, jak i krytykę.

Steven Wilson bilety

Przez 30 lat aktywności muzycznej Steven Wilson nagrał ponad setkę albumów z różnymi zespołami i uczestniczył w powstaniu kilkudziesięciu wydawnictw płytowych utrzymanych w bardzo zróżnicowanej stylistyce. Cząstkę tych dokonań będziemy mogli usłyszeć na koncercie, który odbędzie się 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 26 lutego, od godziny 10:00. Koncert Stevena Wilsona w Polsce organizuje agencja Prestige MJM.

Koncert Steven Wilson bilety w sprzedaży! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też