Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Scorpions

Organizator: Prestige MJM

OpisArtyści

Opis

Scorpions – legendarna niemiecka grupa zagra 28 maja 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Sprawdź dostępność biletów na eBilet.pl

 

Podczas swojej kariery nagrali wiele nieśmiertelnych przebojów. Wystarczy wymienić: „Still Loving You”, „Rock You Like a Hurricane”, „Send me an Angel” czy też „Wind of Change”. Ten ostatni utwór potrafi zanucić niemal każdy człowiek na świecie.

 

Scorpions są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie. Mają nie tylko niezliczoną ilość przebojów, ale i zatwardziałych fanów, którzy na koncertach śpiewają z nimi niemal cały repertuar. Na każdym występie można też zobaczyć kilka pokoleń bawiących się pod sceną. 

 

Ten zespół wymyka się wszystkim możliwym schematom. Radość, jaką widzimy na scenie oraz chemia między wykonawcami a fanami sprawiają, że pomimo upływających lat Scorpions nic nie tracą na wartości. Wręcz przeciwnie - ciągle podbijają serca i zdobywają nową, coraz młodszą publikę

Scorpions w TAURON Arenie Kraków! 

 

W składzie Scorpions od 17 lat gra Polak Paweł Mąciwoda, który pochodzi spod Krakowa. Dla basisty zatem przyjazd do stolicy Małopolski będzie powrotem do domu. Razem z nim wystąpią: Klaus Meine, Rudolf Schenker, Matthias Jaabs i Mikkey Dee. Ten skład gwarantuje, że energia na koncercie już od pierwszych chwil będzie na najwyższych obrotach.

 

Koncert Scorpions w ramach trasy ROCK BELIEVER TOUR odbędzie się 28 maja 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. W 2022 roku grupa wyda swój 19. album studyjny „Rock Believer”.

 

Scorpions w Polsce! 

W ostatnich latach niemieckie legenda często koncertowała w naszym kraju. 23 lipca 2019 roku grupa zagrała w ERGO Arena Gdańsk/Sopot, natomiast dwa dni wcześniej w Arenie Gliwice. 24 czerwca 2017 odbył się koncert podczas Life Festival w Oświęcimiu. 4 marca 2016 roku grupa zaprezentowałą się w TAURON Arenie Kraków.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn