Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Koncerty Rock Red Sand & Retrospective

Red Sand & Retrospective

Organizator: Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" S.C.

Red Sand & RetrospectiveO wydarzeniu

O wydarzeniu

Red Sand & Retrospective (gość specjalny: Appleseed) Agencja muzyczna „OSKAR” oraz Independent Music Market mają przyjemność zaprosić na 2 magiczne wieczory w towarzystwie jednych z najlepszych przedstawicieli rocka progresywnego! Bilety już w sprzedaży

Red Sand & Retrospective. Gość specjalny: Appleseed

Koncerty odbędą się 23.09 w Poznaniu w klubie 2Progi i 24.09 w Piekarach Śląskich w Ośrodku Kultury Andaluzja.

Bilety dostępne w cenie:

- 79 zł (do 31 sierpnia)

- 89 zł (od 1 września)

- 99zł (w dniu koncertu)

To będzie wielka muzyczna uczta dla fanów rocka progresywnego!

Muzyki Retrospective nie można zamknąć w jednym gatunku. Zespół pochodzący z Leszna tworzy nowocześnie brzmiące zastosowania mieszanek elementów: prog-rocka, metalu i post-rocka. Utwory grupy łączy charakterystyczna melodyjność połączona z ostrzejszymi wstawkami gitarowymi i mocnym głosem wokalisty. Grupa ma na swym koncie bogate doświadczenia sceniczne. Zespół odbył już ponad 200 koncertów, z których każdy był prawdziwym rockowym show porywającym publiczność. Grywali w towarzystwie wielu uznanych wykonawców, takich jak: Fish, Steve Rothery, Behemoth, Lazuli, Antimatter, czy Riverside, na dużych festiwalach w Europie i w Polsce.

Red Sand to grupa, która stoi na podium popularności wśród fanów kanadyjskiego rocka neoprogresywnego. Założony w 2003 roku przez gitarzystę Simona Carona zespół ma na swoim koncie 9 płyt, a album The Sound of the Seventh Bell wydany w 2019 roku przez wielu uznany został za ich najlepszy materiał, koronujący dotychczasową twórczość. To niepowtarzalna okazja - zespół pierwszy raz przylatuje do Polski!

Gościem specjalnym będzie poznański zespół Appleseed. Muzyka tworzona przez ten kolektyw to hipnotyzujące połączenie nastrojowych riffów gitarowych, mrocznych harmonii wokalnych oraz pulsujących dźwięków perkusji, które tworzą dźwiękowy krajobraz jednocześnie piękny i niepokojący. Na żywo występy Appleseed stanowią potężne i wciągające doświadczenie, pozostawiające publiczność oczarowaną.

Możemy więc spodziewać się wyjątkowego, rockowego wieczoru z muzyką najwyższych lotów!

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też