Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

PLOHO

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Opis

Opis

UWAGA: Koncerty Ploho, zaplanowane w Warszawie i Poznaniu, zostają odwołane!

Ploho informacje

Ploho to grupa powstała w 2013 roku w industrialnym sercu Syberii - Nowosybirsku. Trio czerpie inspiracje z sowieckich i brytyjskich brzmień new wave, co łączy z mroźną atmosferą samotności swojego regionu oraz historiami o bezsilności i bezskutecznej walce z państwem policyjnym. Dodając do tego element nostalgii za czasami przełomu wieków, kasetami VHS i kompaktowymi, Ploho tworzy klimat, który podbił serca dużej ilości odbiorców na całym świecie.

W lutym 2022 zespół rozpoczął pracę nad swoim najnowszym albumem, “When the Soul Sleeps”. Rozpoczęcie rosyjskiej inwazji na Ukrainę zamroziło ten proces na pewien czas, jednak te tragiczne wydarzenia i ich ciężar zainspirowały muzyków, a utwory, które ostatecznie znalazły się na tym materiale, przesiąknięte są strachem i obawą o swoich przyjaciół. Krótko po zarejestrowaniu albumu zespół opuścił terytorium Rosji na rzecz Belgradu. 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn