Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Rock Personal Trainer

Personal Trainer

15.11.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Sprawdź bilety
Personal TrainerBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Personal Trainer
piątek
15.11.2024
20:00

Personal Trainer

Warszawa, BARdzo, bardzo

O wydarzeniu

START SPRZEDAŻY: 24.05.2024, 10:00 

Personal Trainer zagrają w Polsce! Znany z totalnie nieszablonowych pomysłów, indie rockowy kolektyw Personal Trainer 15 listopada zagra w warszawskim klubie BARdzo Bardzo.

 

Dokładną czasówkę podamy w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

Personal Trainer informacje

Pochodzący z Amsterdamu zespół często opisywany jest jako kolektyw, ponieważ jego skład nieustannie się zmienia. Jednak centralną postacią, wokół której wszystko się kręci, jest frontman Willem Smit.

Na początku Personal Trainer było solowym projektem Smit'a. Zapraszał on różnych muzyków, aby wspólnie występowali na scenie. Teraz Willem jest jedynym stałym członkiem zespołu, a reszta składu ciągle się zmienia. W składzie Personal Trainer można spotkać artystów z innych świetnych zespołów, takich jak Pip Blom, Bull Home Counties, The Klittens, Global Charming, Canshaker Pi i Steve French.

W 2020 roku Personal Trainer wystąpił na Eurosonic Noorderslag w Groningen. Rok później zespół zagrał niezapomniany koncert w Paradiso Amsterdam, grając nieprzerwanie przez 24 godziny! Poza tym, Personal Trainer można było zobaczyć na największych holenderskich festiwalach, takich jak Down the Rabbit Hole, Best Kept Secret i Into the Great Wide Open.

W grudniu 2023 roku ogłoszono, że zespół podpisał kontrakt z kultową wytwórnią Bella Union, co zapowiada kolejne ruchy wydawnicze i koncertowe. 

Bilety na warszawski debiut Personal Tranier w cenie 79 zł trafią do ogólnej sprzedaży 24 maja o 10:00, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też