Patrycja Markowska charytatywny koncert

Patrycja Markowska charytatywny koncert

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert Patrycji Markowskiej, który odbędzie się 5 czerwca  w ICE Kraków Congress Centre. Kupując cegiełkę na koncert, wspierasz chorych na raka i ich bliskich. Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn. Patrycja Markowska bilety na koncert już dostępne.

Patrycja Markowska koncert w Krakowie 

Patrycja Markowska to stuprocentowa rockmanka, ale tym razem zagra akustycznie! Artystka obchodzi jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej. Będzie kameralnie, bluesowo i niepokornie. Podczas koncertu artystce towarzyszyć będzie jej zespół najlepszych muzyków.

 

Muzycy zadbali, by przearanżowane na instrumenty akustyczne piosenki, nabrały nieoczekiwanego charakteru. W koncercie usłyszycie największe przeboje Patrycji Markowskiej – „Jeszcze raz”, „Świat się pomylił”, „Księżycowy” oraz najnowszy singiel „Wilczy pęd" w wyjątkowych akustycznych aranżacjach!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Patrycja Markowska charytatywny koncert
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Patrycja Markowska charytatywny koncert BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/