Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock Łydka Grubasa + Dirty Shirt

Łydka Grubasa + Dirty Shirt

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Łydka Grubasa + Dirty ShirtO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Łydka Grubasa i Dirty Shirt w Krakowie! Na koncert zapraszamy 27 października do Klubu Kwadrat. Łydka Grubasa + Dirty Shirts bilety na koncert w Krakowie już dostepne.

O zespole Łydka Grubasa

Łydka Grubasa to olsztyński zespół, który działa bardzo aktywnie od XX lat na scenie rockowej w Polsce i za granicą. Ma na koncie pięć płyt studyjnych, występy na wszystkich większych festiwalach wliczając to (kilkukrotnie) Dużą Scenę Pol'and'Rock oraz setki koncertów klubowych. Jest również laureatem nagrody Złotego Bączka na wspomnianym PnR oraz podwójnej platyny przyznanej przez SPAV za singiel „Rapapara”. Odsłuchania i wyświetlenia utworów łydki notuje się w milionach.

Grupa wykonuje bardzo różnorodną mieszankę muzyki rockowej, przeplataną zapożyczeniami ze wszelkich gatunków muzycznych. Warstwa tekstowa to satyra na otaczającą rzeczywistość, wzbogacona o dosadną puentę. Łydka jest zespołem, który jest bardzo żywiołowy na scenie i koncentruje się na publiczności, wciągając ją z całych sił do współpracy podczas koncertu. Część koncertów wykonuje w towarzystwie sekcji dętej, zapewniając jeszcze bardziej soczyste doznania dźwiękowe i wizualne.

Łydka Grubasa skład zespołu

Zespół tworzą:

  • Bartosz Krusznicki – wokal
  • Maciej Charytoniak – gitara
  • Artur Wszeborowski – gitara basowa
  • Dominik Skwarczyński – klawisze
  • Maciej Matuszczyk – perkusja

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też