Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Łydka Grubasa, Leepy, Talo Gerhard - Na zdrowie w Chorzowie!

Łydka Grubasa, Leepy, Talo Gerhard - Na zdrowie w Chorzowie!

Organizator: Rockfan Bartosz Aleksander Krusznicki, Łydka Grubasa

Łydka Grubasa, Leepy, Talo Gerhard - Na zdrowie w Chorzowie!O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Łydka Grubasa, Leepy, Talo Gerhard - Na zdrowie w Chorzowie, Który odbędzie się już 4 maja 2024 roku w Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe. Bilety już w sprzedaży!

Łydka Grubasa, Leepy, Talo Gerhard - Na zdrowie w Chorzowie informacje

Cześć! Kłania się Łydka Grubasa - zapraszamy na wyjątkowy koncert do chorzowskiej Leśniczówki! W pięknych okolicznościach przyrody odpalamy mały plenerek, na scenie pod dużym namiotem, przy grillu i kijaszku mamy zamiar pograć dla Was utwory. Oczywiście, jak najbardziej na luzie, z piwkiem w ręku i pod drzewkiem. Wszak to będzie bardzo dłuuuuugi weekend majówkowy, i na pewno miło będzie go spędzić razem młócąc na gitarach i zażywając wywczasu!

Zatem, zapraszamy i wznosimy toast! Na zdrowie w Chorzowie! Pogramy dla Was w formule full kontakt, w Chorzowie nie byliśmy moc czasu, zatem chodźcie do nas i poszalejmy razem.

Oprócz Łydki zagrają dwa kapitalne zespoły, które dla nas są odkryciem roku! I mamy nadzieję że już za chwilę będzie o nich bardzo głośno.

Talo Gerhard – kapitalny, melodyjny i mądry punk rock z Gniewkowa. Chłopaki zamiatają scenę i są autentyczni do szpiku kości, rozbujają każdy koncert!

Leepy – alternatywny, niesamowicie oryginalny rock z bardzo osobistymi i niebanalnymi tekstami. No i trzeba zobaczyć, co panowie wyrabiają na scenie ze swoimi instrumentami!

Zapraszamy 4 maja do Leśniczówki, a właściwie obok. Mini plenerek w majówkę? No kaman, musisz tam być, czekamy!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też