Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Lech Janerka

31.05-07.09.2024 Bielsko-Biała, Kraków

Organizator: Mystic Management Sp. z o.o.

Lech JanerkaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Bielsko-Biała

Lech Janerka
piątek
31.05.2024
19:00

Lech Janerka

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

Kraków

Lech Janerka
sobota
07.09.2024
20:00

Lech Janerka

Kraków, Teatr Słowackiego w Krakowie

O wydarzeniu

Prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej, Lech Janerka w trasie prezentującej materiał z najnowszej płyty “Gipsowy odlew falsyfikatu”, która ukazała się po 18-letniej przerwie wydawniczej artysty! Lech Janerka bilety już dostępne.

Lech Janerka "Gipsowy Odlew Falsyfikatu"

Lech Janerka - od ponad czterech dekad pozostający niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku, zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "Gipsowy odlew falsyfikatu", która ukazała się po 18-letniej przerwie wydawniczej artysty.

"Gipsowy odlew falsyfikatu", zbyt długo oczekiwany album Lecha Janerki, naprawdę ukazał się jesienią ubiegłego roku. Materiał to równie wytęskniony, co znakomity, więc nic dziwnego, że znalazł się na czołowych miejscach podsumowań roku – w tym na pierwszym w zestawieniu polskich płyt 2023 według "Gazety Wyborczej", "Polityki" czy "Onetu". "Gipsowy odlew i inne…" to wydarzenie, w ramach którego Lech Janerka z zespołem przedstawi nowe piosenki w wersji koncertowej. Inne też zagra, jak widać. Historia (podwodna) zadzieje się na naszych oczach (i uszach).

Regulamin koncertów (z wyjątkiem Warszawy) znajduje się TUTAJ

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też