Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock Lizard & Lebowski

Lizard & Lebowski

Organizator: Rock Cafe

Lizard & LebowskiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert wspaniałych zespołów: Lebowski & Lizard, które odbędą się w Bielsku- Białej i Warszawie. Lebowski&Lizard bilety już dostępne.

Lebowski&Lizard koncerty

Lebowski

Lebowski - to grupa, której stylistykę można określić mianem "muzyki do nieistniejącego filmu". Stanowi mieszankę art rocka, rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.

Koncert promujący najnowszą płytę Lebowskiego z 2019 roku Galactikę. Krążek zdobył pozytywne recenzje. Został też doceniony przez słuchaczy i krytyków oraz zdobył uznanie i świetne recenzje wystawionych przez m.in. Metal Hammer, Newsweek, Teraz Rock oraz wiele portali zagranicznych. “Perfekcyjny space rock”, „Styl Lebowskiego wciąż zachwyca oryginalnością”, „Galactica to powrót w wielkim stylu”, “muzyczna galaktyka pełna pięknych obrazów, poczucia bliskości, tkliwości i tajemnicy”.

Lizard

Lizard - polski zespół rockowy, który uformował się w 1990 roku w Bielsku-Białej. W swojej twórczości łączy elementy rocka, jazzu i muzyki klasycznej.

 

Grupa w swojej historii supportował takie gwiazdy jak: Emerson Lake & Palmer, Jethro Tull, Uriah Heep, Porcupine Tree, Wishbone Ash, SBB, Fish, Lucifer's Friend. Dyskografia grupy składa się z siedmiu albumów studyjnych i dwóch albumów koncertowych. Podczas koncertu Lizard będzie promował m.in. swoją najnowszą, wysoko ocenianą płytę "Half-Live".

Podobne wydarzenia

Zobacz też