Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Kazik

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

KazikO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty Kazika! Tym razem legendarny wokalista Kultu wystąpi w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu. Kazik bilety na koncerty już dostępne.

 

UWAGA: z powodu nagłej choroby artysty uległ zmianie termin koncertu Kazika zapowiadanego na 11.01.2024 w Starym Klasztorze. Koncert odbędzie się 25 lutego w tym samym miejscu. Zakupione bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany.

Kazik Staszewski 

W czerwcu 2020 światło dzienne ujrzał najnowszy solowy album Kazika, zatytułowany “Zaraza”. Na płytę złożyło się piętnaście premierowych kompozycji, w tym wręcz legendarny już utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 19 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy. Na krążku Kazik powrócił do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Wyraziste, nieco ironiczne i wyjątkowo aktualne teksty - znak rozpoznawczy Staszewskiego - nabrały szczególnego znaczenia w kontekście sytuacji epidemiologicznej, a ciekawe aranżacje Wojtka Jabłońskiego dodały niezwykłego charakteru.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też