Juan Wauters

Juan Wauters

Zaplanowany na 18 marca 2022 roku w warszawskiej Hydrozagadce koncert został odwołany.

Juan Wauters informacje

Świat Juana Pablo Wautersa ma niemal mitologiczny wymiar. Urodzony w Urugwaju, mieszkający w Nowym Jorku muzyk Jackson Heights jest najbardziej znany nie z określonego stylu muzycznego, ale z krystalicznej szczerości, która leży u podstaw wszystkiego, co robi: od szczerej powagi jego tekstów po zabawne rytuały występów na żywo.

 

W swoim najnowszym wydaniu, “Real Life Situations”, Juan Wauters postawił na współpracę, łącząc siły z Macem DeMarco, Peterem Sagarem (AKA Homeshake), Nickiem Hakimem, Colą Boyy, El Davidem Aguilarem i na więcej eksperymentalnego hip-hopu, lo-fi R&B i indie folku.

 

Wauters jest artystą niepowtarzalnym. Jego muzyka zawsze wyrastała z połączenia eklektyzmu i poważnej, prostolinijnej obserwacji. Wyjątkowa zdolność do wywoływania emocji – poprzez muzykę, występy na żywo, a nawet obecność w mediach społecznościowych – gwarantuje, że bez względu na to, dokąd zaprowadzą go jego podróże, zostanie powitany z otwartymi ramionami.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Juan Wauters
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/