Dire Straits Symfonicznie: Badach, Napiórkowski, Herdzin

Dire Straits Symfonicznie: Badach, Napiórkowski, Herdzin

SPRAWDŹ BILETY

Wyjątkowy muzyczny projekt Dire Straits Symfonicznie powraca! Niezapomniane utwory legendarnego brytyjskiego zespołu w wykonaniu Krzysztofa Herdzina, Kuby Badacha i Marka Napiórkowskiego ponownie zabrzmią podczas trzech koncertów w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Dire Straits Symfonicznie bilety na koncerty już w sprzedaży!

Dire Straits Symfonicznie koncerty 2022

Dwa pozornie odległe światy – muzyki rockowej i symfonicznej – spotkają się znów po to, by bogactwem i pełnią brzmienia zaskoczyć nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Projekt Dire Straits Symfonicznie powstał dzięki pracy i zaangażowaniu jego pomysłodawców: Krzysztofa Herdzina – autora genialnych aranżacji orkiestrowych, Kuby Badacha – wszechstronnie utalentowanego wokalisty o niezwykłej barwie głosu oraz Marka Napiórkowskiego – czołowego polskiego gitarzysty.

 

„Money for Nothing”, „Sultans of Swing”, „Walk of life”, „Brothers in Arms”, „Your latest trick”, „Private Investigations” – to tylko niektóre, doskonale znane utwory, które będzie można usłyszeć podczas nadchodzących koncertów. Zaaranżowane z rozmachem przez Krzysztofa Herdzina w wykonaniu orkiestry dodatkowo zyskają zupełnie nowy wymiar. Całości dopełnią czołowi muzycy polskiej sceny jazzowej.

 

Harmonogram koncertów:

  •  28.11.2022 r. – NOSPR, Katowice 
  •  30.11.2022 r. – Aula UAM, Poznań 
  •  6.12.2022 r. – Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa 

Kuba Badach 

Wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 r., nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 r. rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista”. Nagrywał też ścieżki dźwiękowe do filmów, w tym do „Ławeczki” Macieja Żaka i polskiej wersji językowej filmu animowanego „Droga do El Dorado”.

Marek Napiórkowski

Od wielu lat realizuje się jako artysta wszechstronny, budując jednocześnie własny, niepowtarzalny język muzyczny. Od początku swojej kariery pojawia się na szczytach polskich rankingów, a nieprzerwanie od 2012 roku, głosami czytelników Jazz Forum, wybierany jest Jazzowym Gitarzystą Roku. Doceniany przez branżę i krytykę – ośmiokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Jazzowy Muzyk Roku oraz Jazzowy Album Roku. Nagrał ponad 150 płyt z różnymi wykonawcami. Na szczególną uwagę zasługują jego albumy solowe, w tym m.in. „Wolno” (2007, złota płyta).

Krzysztof Herdzin 

Pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent, multiinstrumentalista i wykładowca akademicki. Jest autorem orkiestracji muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu „Finding Neverland” nagrodzonej Oscarem w 2005 r. Nagrał ponad 200 płyt, w tym 21 autorskich, za które otrzymał 19 złotych i 5 platynowych płyt. Odznaczony Srebrnym Medalem Gloria Artis, laureat Fryderyka 2012 (jazzowy kompozytor/aranżer roku) oraz m.in. nagrody Programu III Polskiego Radia – Mateusze Trójki 2014 (w kategorii całokształt) i jedenaście razy w ankiecie czytelników Jazz Forum „Jazz Top” wybierany aranżerem roku. W styczniu 2021 r. otrzymał tytuł naukowy profesora sztuk muzycznych, prowadzi własną klasę fortepianu jazzowego. Dyrygował ponad 40 orkiestrami w Polsce i za granicą.

Dire Straits Symfonicznie bilety

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dire Straits Symfonicznie: Badach, Napiórkowski, Herdzin
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dire Straits Symfonicznie: Badach, Napiórkowski, Herdzin BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/