Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozyvan-gogh
Home Koncerty Rock Big Cyc Akustycznie

Big Cyc Akustycznie

Organizator: BASICO A. PRZYBYSZ I M. KOŚCIKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

Big Cyc AkustycznieO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA DATY Wydarzenie zaplanowane na 01.12.2022 zostało przeniesione na 23.03.2023. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Big Cyc Akustycznie w Radzyminie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert już 23 marca do Kompleksu Scena Cegielnia. Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem prezentujemy nowe oblicze zespołu. Big Cyc Akustycznie bilety na koncert już dostępne.

Big Cyc Akustycznie koncert w Radzyminie

Big Cyc Akustycznie to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu "unplugged", przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar.

 

Na koncercie oprócz starych hitów takich jak "Makumba" czy "Rudy się żeni", pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. "Teczka" czy "Nasz PRL". Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa.

 

W programie koncertu usłyszycie na pewno: "Makumbę", "Dres", "Świat wg Kiepskich", "Rudy się żeni", "Facet to świnia", "Guma". By się dowiedzieć, co jeszcze rockandrollowa ekipa Big Cyc w wersji akustycznej, warto wybrać się na koncert.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też