KOMBI, Krystyna Stańko Quintet - Głosy dla Hospicjów

KOMBI, Krystyna Stańko Quintet - Głosy dla Hospicjów

Legendarny zespół KOMBI ze Sławomirem Łosowskim na czele oraz Krystyna Stańko Quintet wystąpią w koncercie z cyklu Głosy dla Hospicjów! Koncert odbędzie się 12 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Głosy dla Hospicjów bilety na koncert KOMBI oraz Krystyna Stańko Quintet już w sprzedaży.

Głosy dla Hospicjów program koncertu

 • 18:00 – 19:00 Krystyna Stańko Quintet
 • 19:00 – 19:30 przerwa połączona z charytatywną aukcją
 • 19:30 – 20:30 KOMBI

Głosy dla Hospicjów w całej Polsce otwierają kampanię „Hospicjum to też Życie inicjowaną przez Fundację Hospicyjną. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC oraz budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej.

KOMBI

Na koncercie w Gdańsku zespół KOMBI zaprezentuje się w składzie:

 • Sławomir Łosowski,
 • Zbyszek Fil (wokal),
 • Karol Kozłowski (bas),
 • Tomasz Łosowski (perkusja).

Zespół istnieje na scenie muzycznej już ponad 42 lata! Tworzą muzykę elektroniczną, na pograniczu jazz-rocka i fusion. Grupa jest kojarzona z wielkimi hitami, takimi jak Nasze Rendez-vous, Black and white, czy Słodkiego, miłego życia. Ta ostatnia przyniosła muzykom nagrodę publiczności podczas XXI Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1984 r.

 

Oryginalne brzmienie zespołu od lat nadaje Sławomir Łosowski, który jako pierwszy w Polsce w twórczości muzycznej wykorzystywał sampler Ensoniq Mirage, a później również komputer Commodore 64. W tym roku muzyk obchodzi jubileusz 50-lecia twórczości.

Krystyna Stańko Quintet 

Krystyna Stańko w Gdańsku wystąpi wraz z wybitnymi jazzmanami:

 • Dominikiem Bukowskim,
 • Piotrem Lemańczykiem,
 • Mikołajem Stańko,
 • Marcinem Wądołowskim.

Krystyna Stańko to bez wątpienia jedna z najlepszych polskich wokalistek jazzowych. Jako właścicielka wspaniałego kontraltu, jest zdobywczynią wielu nagród. Może pochwalić się m.in. I nagrodą im. Anny Jantar w kategorii Debiuty w 1991 r. W 2014 roku otrzymała brązowy medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

 

W swoim dorobku ma dziesięć albumów muzycznych. Jednym z nich jest Kropla Słowa, uhonorowany tytułem Album Roku 2012 miesięcznika JazzForum. W marcu 2019 roku wydała album Aquarius: The Orchestral Session z udziałem orkiestry kameralnej Sinfonia Viva, w aranżacjach Krzysztofa Herdzina.

 

 

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

KOMBI, Krystyna Stańko Quintet - Głosy dla Hospicjów
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/