Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh

Zak Abel

Organizator: Live Nation

Zak AbelO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zak Abel w Polsce! Na koncert zapraszamy już 9 listopada 2023 roku do warszawskiego klubu Hybrydy. Jako support wystąpi Charlotte Jane. Zak Abel bilety na koncert już w sprzedaży!

Timing koncertu:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:00 Charlotte Jane
  • 20:00 Zak Abel

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Zak Abel informacje

Zak Abel jest brytyjskim piosenkarzem i zasłynął gościnnie śpiewając w singlu Gorgon City „Unmissable” – który trafił na listę UK Top 20. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od pisania piosenek już w wieku 14 lat, a także wstawianiem filmików na platformie YouTube.

 

Zak w 2014 roku podpisał kontrakt muzyczny i poznał wpływowego muzycznego producenta – Joker. Razem w 2015 roku wydali EP-kę z 4 utworami, a niedługo później Zak wypuścił swój solowy projekt – „One Hand On The Future”, przy którym współpracował z Tomem Misch’em („Beautiful Escape”) oraz z Kaytranadą („Say Sumthin”) .

 

Dzięki tym wczesnym kolaboracjom, Zak rozwinął się jako autor piosenek i przygotował się na wydanie swojego debiutowego albumu „Only When We’re Naked” (2017). To nagranie sprawiło, że muzyk po raz pierwszy otworzył się artystycznie na sferę popu, a to znacznie powiększyło jego zasób jako autor piosenek – jest autorem wielu utworów, takich artystów jak: Kygo, Avicii, R3hab & ZAYN, Paloma Faith & John Legend.

 

Obecnie wydawany przez BMG, jego muzyka miesza soul’owy wokal z R&B i popem. Jego singiel „Be Kind” (2021) trafił na listy AirPlay w wielu europejskich krajach, a także do TOP 30 HOT AC w USA. Utwór był także zdecydowanym krokiem do nagrania drugiego albumu. Poza muzyką artysta jest ambasadorem dla fundacji CALM, która porusza tematy zdrowia psychicznego i otwarcie mówi o trudnych aspektach. Zak wiele z tych tematów wplata w słowa swoich piosenek – opowiada o trudnościach związanych z odnalezieniem swojej tożsamości.

Zak Abel bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)
  • Limit na jedną kartę kredytową,
  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 8 zł.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też