Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop XVIII Wielki koncert charytatywny 2021, Sylwia Grzeszczak oraz Łódzka Orkiestra Filmowa

XVIII Wielki koncert charytatywny 2021, Sylwia Grzeszczak oraz Łódzka Orkiestra Filmowa

Organizator: Agencja Pop-art

XVIII Wielki koncert charytatywny 2021, Sylwia Grzeszczak oraz Łódzka Orkiestra FilmowaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na XVIII Koncert Charytatywny 2021, który odbędzie się 4 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Na scenie wystąpi Sylwia Grzeszczak oraz Łódzka Orkiestra Filmowa. Koncert Charytatywny 2021 bilety już dostępne.

O Wielkim koncercie charytatywnym 2021 w Kielcach

Pierwszą cześć koncertu wypełni Łódzka Orkiestra Filmowa w repertuarze Krzysztofa Krawczyka, zaś w drugiej części wystąpi utalentowana wokalistka i pianistka SYLWIA GRZESZCZAK z własnym zespołem.

 

Koncert Krzysztof Krawczyk - Największe przeboje w wykonaniu Łódzkiej Orkiestry Filmowej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Wystąpi też czworo wokalistów, w tym Krzysztof Krawczyk – Junior. To wyjątkowe wydarzenie poświęcone wybitnej postaci polskiej sceny muzycznej jaką był Krzysztof Krawczyk. 8 września obchodziłby swoje urodziny, dlatego już 4 września my w amfiteatrze Kadzielnia

w Kielcach uczcimy jego dzień narodzin nietuzinkowym show z brzmieniami symfonicznymi.

 

Dodatkowym atutem będzie pojawienie się syna Krzysztofa Krawczyka Juniora! Usłyszymy największe przebije Krzysztofa Krawczyka:

„Parostatek”, „Trudno tak”, „Bo jesteś́ Ty”, „Chciałem być́”, „Za tobą̨ pójdę̨ jak na bal”, „Mój przyjacielu”, „Jak minął dzień”, „My Cyganie” (opcjonalnie), „Hej Sokoły”, „Ojda Ojda”, „Rysunek na szkle”, „Pamiętam Ciebie z tamtych lat”, „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”.

Sylwia Grzeszczak informacje o artystce

Sylwia Grzeszczak to wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów... jednym słowem człowiek - orkiestra... Nie jest łatwo przejść „Od przedszkola do Opola”. Popularny niegdyś program był dla wielu dzieci tylko krótką muzyczną przygodą. Jednak dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia – scena była jej pisana. Chwilę później w domu pojawił się fortepian, w którym również zakochała się od pierwszego „dotknięcia” klawisza. Sylwia ukończyła dwie szkoły muzyczne w Poznaniu i chociaż była wyróżniającą się pianistką, dobrze wiedziała że musi połączyć w sobie dwie miłości: grę i śpiew.

 

Uczestniczyła w IV edycji programu Idol, gdzie jako 15-latka doszła do etapu klubowego i o mały włos nie znalazłaby się w finale. W roku 2008 Sylwia podjęła współpracę z Liberem, który jako raper i autor tekstów szukał młodej, utalentowanej wokalistki do nowego projektu. I chyba lepiej nie mógł trafić. Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. Single „Co z nami będzie”, „Nowe szanse”, czy „Mijamy się” stały się mega przebojami, długo utrzymując się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych, takich jak: RMF-FM, Radio Zet, czy Radio Eska.

 

Sylwia to jedyna popowa wokalistka, która oprócz tego że ma ponadprzeciętny głos, potrafi również doskonale grać na fortepianie (jest zawodową pianistką). Aby opisać karierę Sylwii Grzeszczak potrzebne byłoby co najmniej kilkanaście stron, ogrom sukcesów i wielkich przebojów takich jak “Małe rzeczy“, “Tamta dziewczyna“, “Sen o przyszłości“ i wiele innych, które mają na swoim koncie ponad miliard wyświetleń na YouTube i ogromną ilość zdobytych nagród na festiwalach.

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też