Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Pop Super Koncert z Gwiazdami: Cleo, Viki Gabor i Zakopower

Super Koncert z Gwiazdami: Cleo, Viki Gabor i Zakopower

Organizator: Agencja Pop-art

Super Koncert z Gwiazdami: Cleo, Viki Gabor i ZakopowerO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Już po raz XX spełniamy marzenia dzieci chorych onkologicznie podczas wielkiego koncertu charytatywnego 2023! Zapraszamy już 1 września do kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia! Super Koncert z Gwiazdami: Cleo, Viki Gabor i Zakopower bilety już w sprzedaży.

Super Koncert z Gwiazdami: Cleo, Viki Gabor i Zakopower

Cleo to obecnie jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Koncerty z jej udziałem przyciągają rzesze fanów ceniących jej charyzmę oraz pragnących usłyszeć jej przeboje na żywo! Cleo czyli Joanna Klepko to piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody. Przełomem w karierze wokalistki była współpraca z producentem muzycznym Donatanem i wypuszczeniu singla My Słowianie. Rok później Cleo wykonała go na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze, zajmując 14. miejsce. Kolejnym przebojem Cleo był nagrany z  Donatanem i zespołem Enej utwór "Brać".

W listopadzie 2014 roku artystka wydała debiutancką płytę Celo "Hiper/Chimera". Krążek pokrył się potrójną platyną. W 2016 roku ukazał się drugi album Cleo - "Bastet" z piosenką "Zabiorę nas". Rok 2018 przyniósł kolejne hity: "Łowcy gwiazd" oraz "Eva", na którym gościnnie wystąpił polski wokalista reggae Mesajah. W 2019 roku pojawiły się jej dwa single, "Wrrra" i "Za krokiem krok", z którym po raz pierwszy dotarła na szczyt radiowej listy AirPlay. W 2019 roku wydała kolejne dwa single: "Kły", stworzony wspólnie z donGURALesko w ramach wspólnego projektu Donatana i Roberta Lewandowskiego.

Viki Gabor to bardzo młoda i utalentowana wokalistka. Viki Gabor pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Pierwszy raz na scenie wystąpiła w The Voice Kids. Jej pierwszy singiel "TIME" ma już ponad 5 milionów wyświetleń. W listopadzie 2019 roku reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior, którą oczywiście wygrała, i jako jedyna wokalistka historii tego konkursu dokonała niemożliwego. Dzięki niej Polska zwyciężyła 2 raz z rzędu a jej piosenka "Superhero" do dziś ma ponad 23 miliony wyświetleń w serwisie YouTube i nadal jest często grana w polskich rozgłośniach radiowych. W 2020 roku nagrała piosenkę "Ramię w Ramię" z niesamowitą KAYAH. Utwór ten obecnie osiągnął wynik ponad 56 mln odsłon w serwisie YouTube.  

Zakopower to ujmując skrótowo folkowa "dusza" obleczona rockowym "ciałem". Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też