Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Pop URODZINY TINY TURNER - THE BEST of TINA

URODZINY TINY TURNER - THE BEST of TINA

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

URODZINY TINY TURNER - THE BEST of TINAO wydarzeniu

O wydarzeniu

W maju tego roku cały świat obiegła wiadomość o śmierci ikony sceny rockowej - TINY TURNER. 26 listopada przypada 84. rocznica urodzin nieodżałowanej babci rocka i z tej okazji Stary Klasztor zaprasza na specjalny koncert URODZINY TINY, czyli Simply THE BEST of TINA TURNER - bilety już w sprzedaży.

Obecna na estradzie od lat 50- tych XX wieku, Tina Turner, a właściwie Anna Mae Bullock, stała się dla wielu wokalistek na całym świecie niedoścignionym wzorem i źródłem muzycznych inspiracji.

Z repertuarem Tiny Turner zmierzą się trzy czołowe wrocławskie wokalistki, znane publiczności z telewizyjnych programów muzycznych oraz licznych koncertów: MONIKA WIŚNIOWSKA - BASEL, NATALIA LUBRANO oraz JOANNA KWAŚNIK Akompaniować im będzie zespół znakomitych muzyków w składzie:

Tomasz Basel - piano, Michał Wilczynski - gitara, Żenia Betliński - gitara basowa oraz Mateusz Maniak - perkusja

Utwory Tiny Turner należą do tych najbardziej rozpoznawanych na świecie. Simply The Best, What's Love Got To Do With It, Proud Mary, We Don't Need Another Hero - to tylko niektóre z wielu znanych tytułów, jakie zabrzmią 26 listopada w Starym Klasztorze. Urodzinowy koncert powierzamy w ręce trzech świetnych wrocławskich wokalistek. Z takimi przebojami i takimi wykonawcami wieczór na pewno będzie udany.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też