SadSvit - Charity Concert

SadSvit - Charity Concert

SPRAWDŹ BILETY

SadSvit w Warszawie! Zapraszamy już 11 grudnia do klubu Voodoo. W roli gościa specjalnego wystąpi Sad Novelist. Sadvit bilety na koncert już w sprzedaży.

SadSvit - informacje o koncercie

SadSvit - ukraińska artystka indie-pop i post-punk z Iwano-Frankowska. Znana z takich utworów jak "Cassette" i "Youth".

 

Sad Novelist to liryczny muzyk post-punk/trap z Iwano-Frankowska. Znany z utworów "Blindly" i "Look".

 

UKR

SadSvit - український інді-поп та пост-панк виконавець з Івано-Франківська. Відомий за такими піснями як «Касета» та «Молодість».

Sad Novelist - ліричний постпанк/треп музикант з Івано-Франківська. Відомий за треками «Наосліп» та «Подивись.»

 

SadSvit is a Ukrainian indie-pop and post-punk performer from Ivano-Frankivsk. Known for such songs as "Cassette" and "Youth".

Sad Novelist is a lyrical post-punk/trap musician from Ivano-Frankivsk. Known for the tracks "Blindly" and "Look."

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SadSvit - Charity Concert
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

SadSvit - Charity Concert BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/