Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Koncerty Pop Ruger - African star live in Warsaw

Ruger - African star live in Warsaw

Organizator: Jay Wise Entertainment

Ruger - African star live in WarsawO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA: Koncert zostaje przeniesiony z Klubu Palladium do Klubu Bank. Data i godzina pozostają bez zmian.

Afro-dancehallowy płomień nadciąga nad Polskę! Już 15 kwietnia w Warszawie nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi, gdy na scenie pojawi się Ruger! Przygotujcie się na solidną dawkę tanecznej muzyki i zabierzcie swoich znajomych! Będzie gorąco! Załóżcie buty i ruszajcie do tańca!

Ruger informacje

RUGER, afrykański pionier muzyczny, przedstawił się światu w styczniu 2021 r., wraz z wydaniem singla ONE SHIRT, który pokazał się wyjątkowy styl. W lutym 2021 roku wydał kolejny singiel zatytułowany RUGER, w którym zdefiniował on swoją osobowość oraz ukazał jego kreatywność. Dzięki swojemu przełomowemu podejściu do muzyki oraz dużej dozie talentu, jego pierwsza EP-ka zatytułowana PANDEMIC pokryła się platyną w rejonie Sub-Saharyjskim. 

Ruger zdobył uznanie mainstreamu wraz z wydaniem swojej debiutanckiej EPki i hitem "Bounce", który stał się popularny na całym świecie. Magazyn Vouge nazwał go po przemierzę utworem, który „będzie rządził w 2022r.”. Ruger opisuje swoje brzmienie jako Afro dancehall (fuzja Afrobeats z dancehallem) i podąża tą drogą, wydając kolejną EPkę z takimi utworami jak "DIOR”, „ GIRLFRIEND”,  „SNAPCHAT” czy „WEWE". To co łączy te utwory poza warstwą muzyczną jest fakt, że znalazły się one na szczycie wszystkich cyfrowych platform streamingowych, afrykańskich list przebojów, UK Afr beats, Billboard U.S Afrobeats charts oraz otrzymały wiele nagród i nominacji. 

Jest pierwszym artystą, który znalazł się na szczycie listy przebojów na przez dwa kolejne lata z rzędu, a utwór "ASIWAJU" był najdłużej notowanym. Artysta osiągnął także nr 1 na Apple Music Nigeria, gdzie królował przez prawie 2 miesiące. 

Ruger łączy ukrytą pewność siebie z elektryzującymi występami na scenie, stając się szybko jedną z najbardziej ekscytujących gwiazd światowej muzyki. RUGER, znany ze swoich elektryzujących występów, zyskał sławę jako "ladies' man", który przyciąga tłumy swoją dyscypliną sceniczną, podczas gdy jego publiczność śpiewa razem z nim każdy hit słowo w słowo. 

W maju 2022 roku Ruger rozpoczął RUGGED WORLD TOUR. Ruger odbył trasę po USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Europie. Nieustannie rozpowszechniając swój unikalny styl oraz gatunek, jednocześnie dając swoim fanom niezapomniane doświadczenie.

W ostatnim okresie Ruger wystąpił również na Ohmyfestival, AfroNation Portugal, Yard Summer Paris, Dream Malta oraz wielu innych czołowych festiwalach muzycznych. RUGER jest także niekwestionowanym królem Afryki, wyprzedając 12000 miejsc w Zambii, 10,000 w Kenii, Ugandzie, Tanzanii i innych krajach Afryki, pozostawiając za sobą niezwykłe koncerty. 

Po udanej trasie w 2022 roku, RUGER po raz kolejny ucieszy swoich fanów, ponieważ ogłasza kolejną trasę po Europie w kwietniu 2023 roku. Nie można pominąć Warszawskiego koncertu, który z pewnością będzie jednym z najbardziej energetycznych występów tego roku w kraju! Załóżcie buty i ruszajmy do tańca!

 

SUPPORTY, TANCERZE I WARMUPY ZOSTANĄ WKRÓTCE OGŁOSZONE

Ruger bilety

Regular  – 139 PLN | 199 PLN

Golden Circle – 219 PLN |299 PLN 

VIP siedzące – 299 PLN | 399 PLN

 

 

 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Zobacz też