Metronomy

Metronomy

Metronomy ponownie w Polsce! Brytyjski zespół wystąpi na trzech koncertach: w Poznaniu oraz Warszawie. Zespół będzie promował swój najnowszy album "Metronomy Forever". Metronomy bilety na koncerty już w sprzedaży.

Metronomy koncerty 

Koncerty Metronomy zaplanowane na 2021 rok zostały przeniesione na 2022 rok. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowych terminach.

 

  • Warszawa - 18.03.2022, Progresja | przeniesiony z 2.05.2022
  • Poznań - 19.03.2022, Tama | przeniesiony z 30.04.2021
  • Poznań - 20.03.2022, Tama | przeniesiony z 1.05.2021

O zespole Metronomy

Metronomy funkcjonuje od 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.

Ich muzyki nie da się łatwo zaszufladkować - czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym "Pip Paine (Pay The £5000 You Owe)", "Nights Out" oraz "The English Riviera".

 

Najbardziej znane kawałki Metronomy to chociażby "The Bay” „Heartbreaker” czy „The Look”. 


 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Metronomy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/