Marek Kościkiewicz - Statki na niebie

Marek Kościkiewicz - Statki na niebie

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne! Twórca zespołu De Mono Marek Kościkiewicz i autor jego największych przebojów obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. To idealna okazja, by zaprosić słuchaczy na cykl koncertów pod tytułem „Statki na niebie“. Marek Kościkiewicz bilety na koncert już dostępne!

Marek Kościkiewicz w Lubartowie i Radzyniu Podlaskim

  • Gostyń - 22.10.2022, Gostyński Dom Kultury "Hutnik"
  • Lubartów - 25.11.2022, Lubartowski Ośrodek Kultury
  • Radzyń Podlaski - 26.11.2022, Radzyński Ośrodek Kultury

Muzyk, kompozytor, autor tekstów i wokalista wykona swoje największe przeboje, wśród nich „Statki na niebie“, „Znów jesteś ze mną“, „Kamień i aksamit“, „Dwa proste słowa“, „Tylko błękit“ i „Szczęśliwego Nowego Jorku“. 

 

Koncerty Marka Kościkiewicza to energia, niesamowity kontakt z publicznością i znane piosenki, które porywają publiczność.

 

Nie zabraknie też specjalnie przygotowanych z tej okazji utworów premierowych. Artyście na scenie będzie towarzyszyć grono znakomitych muzyków. Koncerty Marka Kościkiewicza to energia, niesamowity kontakt z publicznością i piosenki, które porywają publiczność. 

 

Dodatkową atrakcją będzie niepowtarzalna oprawa wizualna z elementami scenograficznymi. Serdecznie zapraszamy w nastrojową podróż „Statkami na niebie“.

 

Koncert zespołu Kościkiewicza w Lubartowie i  Radzyniu Podlaskim poprzedzi akustyczny występ zespołu NoVela, z którym Marek także współpracował. 13 maja 2022 r. miała miejsce premiera minialbumu zespołu. Głównym utworem promującym to wydawnictwo jest tytułowa kompozycja „18 łez", napisana przez Kościkiewicza, do której tekst napisał Marek Dutkiewicz. Po raz pierwszy ci dwaj legendarni twórcy zdecydowali się na współpracę. Na nowym minialbumie znalazły się także: cover Urszuli „Powiedz ile masz lat", utwór napisany przez Kościkiewicza oraz autorska piosenka zespołu NoVela.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marek Kościkiewicz - Statki na niebie
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Marek Kościkiewicz - Statki na niebie BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/