Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Krystian Ochman - Trasa koncertowa jesień/zima

Krystian Ochman - Trasa koncertowa jesień/zima

26.05.2024 Bielsko-Biała

Organizator: Adria Art

Krystian Ochman - Trasa koncertowa jesień/zimaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

KRYSTIAN OCHMAN - KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI
niedziela
26.05.2024
18:00

KRYSTIAN OCHMAN - KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

O wydarzeniu

Swoim debiutanckim albumem „Ochman” i niezapomnianym występem na Eurowizji 2022 Krystian Ochman podbił serca publiczności. Po krótkiej przerwie artysta wraca do występów na żywo, na których zaprezentuje dobrze znane utwory oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na tę trasę. Krystian Ochman bilety na koncerty już w sprzedaży.

Krystian Ochman trasa 2024

W drugiej połowie 2023 roku Krystian Ochman wraca do koncertowania po krótkiej przerwie związanej z ukończeniem studiów. Podczas występów z pewnością nie zabraknie takich nowości jak singiel „Ona widzi nas” „8ball” czy „Rozmyty obraz”. Usłyszmy też największe przeboje, takie jak „River” czy „Światłocienie”.

Choć Krystian Ochman pojawił się na polskiej scenie muzycznej stosunkowo niedawno, to zdążył w krótkim czasie dużo osiągnąć. Jego debiutancka płyta „Ochman” z 2021 roku pokryła się złotem, a niezwykłym występem na Eurowizji 2022 z utworem „River” udało mu się uzyskać dwunaste miejsce w konkursie.

Po krótkiej przerwie w koncertowaniu Krystian wraca ze zdwojoną energią i pasją. Nowa trasa jest nie tylko powrotem na scenę, ale również okazją do świętowania premiery nowego albumu.

Koncerty Krystiana słyną z doskonałego połączenia wokalu, muzyki i wizualnej oprawy, której jakość pozostawia niezapomniane wrażenie. Czekając na nowy album, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w trasie koncertowej Krystiana Ochmana jesień–zima.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też