Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Chór Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przeboje

Chór Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przeboje

24.05.2024 Legnica

Organizator: LEGNICKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Karlińskiego

Chór Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przebojeBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Chór Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przeboje
piątek
24.05.2024
19:00

Chór Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przeboje

Legnica, Dziedziniec Akademii Rycerskiej w Legnicy

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Chóru Music Everywhere "KARUZELA GNA " Największe polskie przeboje - bilety już w sprzedaży.

Chór Music Everywhere

Music Everywhere to jeden z najprężniej rozwijających się chórów w Trójmieście. Zespół powstał w październiku 2010 roku, a od stycznia 2016 roku przyjął nazwę Chór Music Everywhere. W jego skład wchodzą studenci, uczniowie oraz młodzi ludzie czynni zawodowo, których połączyła pasja śpiewania.

Chór koncertuje w kraju i za granicą, mając na swoim koncie ponad 50 nagród, zdobytych podczas krajowych i międzynarodowych festiwali, w tym II miejsce i Złoty Dyplom podczas 50., jubileuszowej edycji Festiwalu Chóralnego LEGNICA CANTAT. Choć specjalizuje się w muzyce współczesnej, filmowej i rozrywkowej, niemniej doceniany jest także w repertuarze klasycznym oraz sakralnym. Zespół koncertuje blisko 100 razy w ciągu roku, gromadząc publiczność w największych i najbardziej prestiżowych salach w Polsce.

Oprócz realizacji autorskich projektów, chór bierze udział w produkcjach telewizyjnych oraz wielkoformatowych wydarzeniach kulturalnych. Zapewnia także oprawę muzyczną uroczystości na zaproszenia instytucji kultury i sztuki.

Współpracuje z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawał na scenie u boku: Steczkowskiej, Kayah, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Rynkowskiego, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, i wielu innych.

Wokaliści Music Everywhere konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Założycielem, dyrygentem oraz kierownikiem artystycznym zespołu jest Beata Śnieg, absolwentka i wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku, doktor sztuk muzycznych w zakresie dyrygentury chóralnej.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też