Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Joss Stone 20 Years of Soul Tour

Joss Stone 20 Years of Soul Tour

Organizator: Good Taste

Joss Stone 20 Years of Soul TourO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Joss Stone ponownie w Polsce! Artystka wystąpi w Warszawie oraz we Wrocławiu, by świętować z fanami 20 lat na scenie. Joss Stone bilety na polskie koncerty już w spredaży!

Joss Stone 20 Years of Soul koncerty w Polsce

  • 27.02.2023, Teatr Wielki – Opera Narodowaj w Warszawie | przeniesiony z 24.10.2022
  • 01.03.2023, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu | przeniesiony z 25.10.2022

Bilety zakupione na przeniesione koncerty zachowują ważność w nowych datach.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Joss Stone kariera i twórczość

Zanim ukończyła 19 lat miała już na koncie ponad 7 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, występy u boku Steviego WonderaThe Rolling StonesElthona Johna i Jamesa Browna oraz udział w charytatywnym koncercie Live8 przed ponad dwudziestotysięczną publicznością. 

 

Zaciekle niezależna piosenkarka i autorka tekstów z Devon w Wielkiej Brytanii, była niesamowicie zajęta od momentu wydania swojego debiutanckiego albumu The Soul Sessions czyli od kiedy miała zaledwie 15 lat. Do tej pory laureatka BRIT Awards wydała 7 albumów i była kilkakrotnie nominowana do nagród Grammy. Przez cały ten czas Joss Stone rozwinęła się nie tylko artystycznie, ale obrała też pewną muzyczną drogę, którą konsekwentnie podąża w swojej karierze.

 

I chociaż wokalistka wielokrotnie występowała u boku legendarnych artystów, takich jak: Herbie HancockSting, Gladys Knight, Van Morrison czy Melissa Etheridge, Joss od zawsze znana była z eksperymentowania z różnymi stylami w swojej własnej twórczości.

 

Doskonale słychać to na wszystkich albumach artystki, które zawierają prawdziwą mozaikę różnych wpływów i muzycznych inspiracji, tworząc oryginalny zbiór utworów, charakteryzujący się fuzją potężnego soulowego wokalu Stone w połączeniu z reggae, world music i hip-hopowym pejzażem dźwiękowym. Najnowsza płyta Never Forget My Love (premiera 11 lutego 2022 r.) również nie będzie tu żadnym wyjątkiem.

 

Joss, pisząc i produkując muzykę wraz ze swoim długoletnim przyjacielem i współpracownikiem, Davem Stewartem (Eurythmics), postanowiła stworzyć album pełen tego, co sama nazywa „dorosłymi, celowymi piosenkami”. Są to utwory napisane w nawiązaniu do tradycji amerykańskich twórców, z tekstami, które początkowo mogą wydawać się nietypowe, ale w rzeczywistości są piosenkami, z którymi wiele osób się utożsamia – „Pomyślcie o Dusty Springfield, Burcie Bacharach, Dionne Warwick – tego rodzaju klasycznych, ponadczasowych piosenkach. Pomyślcie o długich rękawiczkach i sukience” – podkreśla Joss Stone.

 

Innymi słowy, to hipnotyzująca mieszanka klasycznych smyczków i trąbek, które idealnie łączą się z wyjątkowym, unikalnym wręcz głosem Joss. Dla fanów artystki będzie to z pewnością nie lada gratka usłyszeć na żywo nowe utwory z nadchodzącego albumu oraz największe hity Joss Stone w tak wyjątkowych, klasycznych aranżacjach.

 

Jedno jest pewne – to będzie muzyczna podróż przez życie i twórczość Joss. A biorąc pod uwagę sukces ostatniej płyty, lepiej odkurzyć eleganckie ubrania w szafie! – Sprawiać, by inni mieli dobre samopoczucie – to właśnie widzę jako mój życiowy cel. Próba uszczęśliwienia ludzi sprawia, że wstaję rano” – dodaje artystka.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też