Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Jonathan Roy

16.05.2023 Klub Hydrozagadka

Organizator: Charm Music

od 69,00 zł
OpisMiejsce

Opis

Jonathan Roy po raz pierwszy w Polsce! Artysta wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce 16 maja 2022 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jonathan Roy bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Jonathan Roy informacje

Jonathan Roy dorastał podróżując pomiędzy Colorado a Montrealem. W pewnym momencie swojego życia wybrał się w podróż w poszukiwaniu siebie, która zaprowadziła go do Los Angeles, gdzie jego kariera nabrała rozpędu.

Zadebiutował w 2009 roku z albumem What I’ve Become. Zaledwie rok później wydał kolejny album Found My Way a w 2011 roku premierę miał jego pierwszy francuski krążek La Route. W 2017 roku wydał album Mr. Optimist Blues w Siena Records, który podbił kanadyjskie listy radiowe, m.in. dzięki singlowi Daniella Denmark.

Jonathan długo poszukiwał swojego brzmienia i eksperymentował z podgatunkami. Jego styl ociera się o pop, folk, soul a nawet elementy elektroniki. Podążając za swoją kreatywnością w 2021 roku nagrał serię nowych piosenek oraz Keeping Me Alive w wersji akustycznej, które ma obecnie 96 mln wyświetleń na YouTube.

Surowość, autentyczność i emocje pozostały wiodącymi motywami w jego albumie z 2021 roku My Lullaby – zapewne można się ich spodziewać również w nadchodzącym albumie. Najnowszy singiel Stay in Ben and F*** (While the World Burns), w którym możemy usłyszeć wyraźne elementy R’n’B zaskoczył słuchaczy powiewem świeżości.

Premiera nowego albumu Life Distortions jest zapowiedziana na 3 lutego 2023 roku.

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn