Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Jonathan Roy

Organizator: Charm Music

Jonathan RoyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Jonathan Roy powraca do Polski już 25 maja 2024 roku W ramach trasy koncertowej Nice To Meet You artysta zagra w warszawskim klubie Proxima już 25 maja 2024 roku. Jonathan Roy bilety na koncert już w sprzedaży.

Podane godziny koncertu są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Dokładny harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany wkrótce.

Jonathan Roy informacje

Jonathan Roy dorastał podróżując pomiędzy Colorado a Montrealem. W pewnym momencie swojego życia wybrał się w podróż w poszukiwaniu siebie, która zaprowadziła go do Los Angeles, gdzie jego kariera nabrała rozpędu.

Zadebiutował w 2009 roku z albumem What I’ve Become. Zaledwie rok później wydał kolejny album Found My Way a w 2011 roku premierę miał jego pierwszy francuski krążek La Route. W 2017 roku wydał album Mr. Optimist Blues w Siena Records, który podbił kanadyjskie listy radiowe, m.in. dzięki singlowi Daniella Denmark. 

Ostatni album Jonathana Life Distortions miał premierę 3 lutego 2023 roku. Promujący album singiel Stay in Bed and F*** (While the World Burns), w którym możemy usłyszeć wyraźne elementy R’n’B, zaskoczył słuchaczy powiewem świeżości. Surowość, autentyczność i emocje są wiodącymi motywami w twórczości Jonathana.

Muzyk długo poszukiwał swojego brzmienia i eksperymentował z podgatunkami. Jego styl ociera się o pop, folk, soul a nawet elementy elektroniki. Podążając za swoją kreatywnością w 2021 roku nagrał serię nowych piosenek oraz Keeping Me Alive w wersji akustycznej, które ma obecnie 96 mln wyświetleń na YouTube.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też