Electropop Orchestra

Electropop Orchestra

Zapraszamy na koncert Electropop Orchestra, które odbędzie się w Krakowie i Kielcach. Electropop Orchestra bilety już w sprzedaży!

Electropop Orchestra koncerty 2020

O projekcie:

Lata 80. to czas szybkiego rozwoju muzyki elektronicznej. Postęp w dziedzinie konstrukcji syntezatorów sprawił wielki wysyp zespołów, które bazują na tego rodzaju brzmieniach. A są to dźwięki bardzo charakterystyczne, które uzyskać można jedynie, korzystając z oryginalnych instrumentów. Inaczej, wykonując tę muzykę uzyskuje się efekt “prawie” identyczny z oryginałem. A prawie jak wszyscy wiedzą robi różnicę. Wiedzą też o tym producenci, niejednokrotnie wydając spore sumy na ich zakup. Tworząc Electropop Orchestra bazowaliśmy przede wszystkim na instrumentach (syntezatorach) z epoki. Nie chodzi tu co prawda o zupełne naśladownictwo, gdyż jak we wszystkich projektach FF aranżacje zostały dostosowane do całości instrumentarium, którego częścią jest m.in. orkiestra smyczkowa.

 

Aby osiągnąć efekt oddający w pełni ducha muzyki elektro, przygotowaliśmy specjalną oprawę multimedialną z użyciem m.in. ekranów diodowych. Na potrzeby widowiska stworzone została też stworzona unikatowa HARFA. Electropop jest z jednej strony powrotem do lat 80., z drugiej, obecne aranżacje, oprawa i fantastyczni wykonawcy sprawiają, że nie jest to tylko próba naśladownictwa, a nowe spojrzenie na unikatową twórczość niezapomnianej, wspaniałej muzycznej epoki.

Występują

Gość specjalny: Michał Szpak (Kraków, Kielce) 

Karolina Leszko, Michał Gasz, Michał Kaczmarek, Kamil Skicki (skrzypce)

Orkiestra Filharmonii Futura pod dyrekcją Mikołaja Blajdy

Ignacy Matuszewski, Nikodem Dybiński - instr. klawiszowe, Michał Pamuła - perkusja elektroniczna

Aranżacje utworów: Ignacy Matuszewski

Taniec: Alesya Surova, Justyna Barycka

Produkcja: Sylwia Lorenz/Filharmonia Futura
Pomysł, kierownictwo artystyczne, dyrygent, harfa laserowa: Mikołaj Blajda

Program koncertu Electropop Orchestra

  • Depeche Mode: Enjoy The Silence, People Are People, Master And Servant, Strangelove
  • A-ha: Take On Me, Stay On These Roads, Crying in The Rain, The Sun Always Shines on TV
  • Alphaville: Forever Young, Big In Japan
  • Eurythmics: Sweet Dreams, Must Be Talking To An Angel
  • Pet Shop Boys: It’s A Sin, Always On My Mind
  • Jean-Michel Jarre: Oxygen
  • Vangelis: Chariots Of Fire

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w obsadzie i repertuarze.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Electropop Orchestra
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/