Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Pop Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

12-14.04.2024 Poznań, Nowy Sącz

Organizator: Adria Art

Daria ze Śląska - Pierwsza TrasaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Poznań

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa
piątek
12.04.2024
20:00

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Poznań, Aula Artis

Nowy Sącz

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa
niedziela
14.04.2024
18:00

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Nowy Sącz, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

O wydarzeniu

Daria ze Śląska to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność. Piosenki Darii są pełne wrażliwości, szczerości i wyjątkowego nastroju. Zapraszamy na najbliższe koncerty, podczas których usłyszymy materiał artystki z debiutanckiej płyty "Daria Ze Śląska Tu Była", wydanej wiosną 2023 przez wytwórnię Jazzboy Records. Bilety na koncerty już w sprzedaży.

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Daria ze Śląska, a dokładniej Daria Ryczek-Zając, pochodzi z Katowic. Zadebiutowała w 2022 roku. Po ciepłym przyjęciu przez słuchaczy i krytykę wystąpiła gościnnie na trasie "Holiday Tour" Korteza, podczas której zagrała swoje pierwsze koncerty przed większą publicznością.

Debiutanckie single Darii, czyli "Falstart albo faul", "Dziewczyna z tatuażem", "Chinatown" i "Kill Bill", nawiązują tytułami do klasyki filmowej. Odniesienia do inspiracji twórczych to także element szczerej i bezpośredniej relacji z życia, którą słyszymy w jej piosenkach.

Debiutancka płyta: "Daria Ze Śląska Tu Była"

Wiosną 2023 roku, po trzech latach pracy, światło dzienne ujrzała pierwsza długogrająca płyta – "Daria Ze Śląska Tu Była". Płyta ukazała się nakładem wytwórni Jazzboy Records, która współpracuje m.in. z Kortezem i Kaśką Sochacką. Na krążku znajduje się 10 wyjątkowych piosenek, które można usłyszeć na żywo podczas koncertów Darii ze Śląska.

Materiał muzyczny odznacza się bogatą, brzmieniową różnorodnością, za która odpowiadają tacy muzycy jak Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński i Hubert Zemler (Mitch&Mitch), Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także przedstawiciele młodego pokolenia: Kuba Dąbrowski i Żenia Szadziul.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też