Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

Chłodno

Organizator: Agora SA

ChłodnoO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty Chłodno - muzyczną podróż, pełną pięknych emocji i refleksji w ramach trasy koncertowej „Ciepło”. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć utwory z debiutanckiego albumu i doświadczyć magii ich muzyki na żywo. Chłodno bilety już w sprzedaży.

O duecie Chłodno

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki Zadrożnej oraz Szymona Pałyza. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się̨ w jedno.

Chłodno ma na koncie koncerty w ponad 40 polskich miastach oraz za granicą, zarówno na małych jak i dużych scenach m.in. Lato na Fortach, Juwenalia Krakowskie, Yass Festiwal, Sofar Sounds, Festiwal Fama. W 2022 roku zostali twarzą kampanii Dr.Martens #toughertogether.

Ich utwory regularnie znajdują miejsce na playlistach serwisów streamingowych, a słuchaczy ciągle przybywa. Wiosną, 21. marca ukaże się wyczekiwany, debiutancki album zespołu pt. „Ciepło”.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też