emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

BODYCHRIST

Organizator: ROBOT MEDIA Sp. z o. o.

BODYCHRISTO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Bodychrist, który odbędzie się 11 grudnia w Klubie Remont w Warszawie. Bodychrist bilety już dostępne. 

Koncert Bodychrist w Warszawie 

Bodychrist  - charyzmatyczny wokalista, autor tekstów, współzałożyciel duetu z Bonusem BGC, kontrowersyjny youtuber, zawodnik federacji Elite Fighters oraz półfinalista programu Disco Star.Wydarzenie to premierowy koncert promujący najnowszy album Bodychrista "Nieokreślony", podczas którego wokalista zaprezentuje przekrój swoich największych hitów takich jak między innymi "Cholerna Niewygoda" czy "Dancing in de luj" oraz znane i lubiane covery, a także dobrze znane już utwory z najnowszej płyty takie jak "Kocha się raz ...na rok" czy "Spotkanie po latach".

 

Będzie to także wyjątkowa okazja aby, aby wspólnie z Bodychristem świętować Jego 33 urodziny. Z tej okazji w imprezie udział weźmie cała masa gości specjalnych, których ujawniać będziemy na bieżąco. Jednym z nich jest WuWunio i jak co roku całość imprezy zostanie zrelacjonowana w jednym z kolejnych odcinków PAL HAJS TV!

 

Otwarcie bram 19:00

Koncert 20:00

Po koncercie długie afterparty 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też