Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

B.I

Organizator: Live Nation

B.IO wydarzeniu

O wydarzeniu

Południowokoreański muzyk, piosenkarz, autor tekstów oraz producent muzyczny B.I wystąpi w Polsce! Na koncert zapraszamy 30 września do warszawskiej Stodoły.

Timing koncertu:

  • 18:00 - otwarcie drzwi
  • 19:30 - DJ support
  • 20:30 - B.I

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

B.I informacje

B.I to południowokoreański muzyk, piosenkarz, autor tekstów oraz producent, który wydaje muzykę pod szyldem własnej wytwórni 131 Label. Od czasu wydania swojego pierwszego solowego albumu w 2021 roku, B.I wywołał poruszenie w branży muzycznej dzięki różnym osiągnięciom na skalę globalną. "Illa Illa" z jego debiutanckiego albumu "Waterfall" był pierwszym teledyskiem solowego artysty K-pop, który osiągnął 10 milionów wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin od premiery, a magazyn Time uznał go za jeden z najlepszych albumów K-pop roku.

B.I jest pierwszym azjatyckim i k-popowym artystą, który wystąpił w serii GLOBAL SPIN na Grammy.com.
B.I zawsze miał jasną wizję wpływu, jaki chce wywrzeć swoją muzyką, która obejmuje przesuwanie granic koreańskich muzyków z kategorii K-Pop na bardziej globalną platformę. Współpracując z najlepszymi profesjonalistami w branży, których misją jest globalizacja koreańskiej muzyki przy jednoczesnym zachowaniu autentycznej tożsamości, B.I ma nadzieję, że jego muzyka połączy świat. Kiedy należał do zespołu iKON wyprodukował rewelacyjne przeboje takie jak "My Type", "Love Scenario" i "Goodbye Road", zdobywając ponad 400 milionów streamów na Spotify.

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też