Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Aron

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Opis

Opis

ZMIANA MIEJSCA Ze względu na ogromne zainteresowanie występem Arona, koncert zostaje przeniesiony do klubu Proxima. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nowa pula biletów jest już w sprzedaży.

 

Znany z roli Andera Muñoza w netflixowej produkcji „Szkoła dla elity” Arón Piper wystąpi 22 marca przyszłego roku w warszawskiej Proximie na jedynym koncercie w Polsce! Aron bilety już w sprzedaży.

Aron informacje

Ponad 50 milionów odtworzeń na platformach streamingowych, współpraca z takimi artystami jak m.in. Polimá Westcoast, Jesse Baez, Jottapê czy Kevinho – Aron w bardzo krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych głosów swojego pokolenia. Artysta, dla którego muzyka od zawsze była największą życiową pasją, postanowił oddać się jej całkowicie, czego pierwszym dowodem jest wydana w zeszłym roku debiutancka EP „Nieve”. Od tego momentu jego muzyczna kariera nabrała rozpędu, a kolejnym, naturalnym krokiem na tej drodze wydaje się być zwiększenie aktywności koncertowej. Wiosną przyszłego roku Aron wyruszy na swoje pierwsze europejskie tournée, na którym jedynym polskim przystankiem będzie stołeczna Hydrozagadka!

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn