Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus

Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus

Organizator: Booking Place Sp z o.o.

OpisArtyści

Opis

PROMOCJA Bilety tańsze o 30% - skorzystaj z promocji!

 

Zapraszamy na  wydarzenie Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus, które odbędzie się już w lipcu w Teatrze IMKA w Warszawie. Chwytaj dzień bilety już dostępne.

O wydarzeniu Chwytaj dzień w Warszawie

Śpiewający aktor, gwiazda topowych musicali, szerokiej publiczności znany z Biesiad Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej i grupy Tercet, czyli kwartet (którą tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą) oddaje hołd wielkiemu artyście. Koledze z estrady.

Rozmus i Wodecki spotykali się dziesiątki razy, podczas różnych występów estradowych, w kraju i za granicą.

 

W spektaklu „Chwytaj dzień” Robert Rozmus – wykonując najsłynniejsze piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego – wspomina te spotkania, przywołuje ludzi i miejsca. Prezentuje, nie tylko część bogatej twórczości Wodeckiego, wybitnego muzyka i kompozytora, ale także pokazuje go od bardziej prywatnej strony – jako świetnego kompana i przyjaciela, otwartego, skromnego człowieka, przemierzającego tysiące kilometrów, by nie zawieść swojej publiczności.

 

Siłą projektu, oprócz wokalu Rozmusa, są aranże nagrane z udziałem orkiestry kierowanej przez Tomka Szymusia (autorami aranży są Tomasz Szymuś i Kuba Lubowicz). Do udziału w spektaklu Rozmus zaprosił utalentowaną altowiolistkę, multiinstrumentalistkę i wokalistkę Oliwię Kędziorę, która występowała m.in. u boku Edyty Górniak, Roda Stewarta, Placido Domingo, Andrei Bocellego, Maryli Rodowicz, Waldemara Malickiego i właśnie Zbigniewa Wodeckiego.

Realizatorzy wydarzenia w Warszawie 

  • Scenariusz Robert Rozmus
  • Opieka reżyserska Zbigniew Rybka
  • Aranżacje muzyczne Tomasz Szymuś, Jakub Lubowicz
  • Obsada
  • Robert Rozmus – śpiew
  • Oliwia Kędziora - altówka, śpiew

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn