Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Krzysztof Antkowiak - Koncert Jubileuszowy

Krzysztof Antkowiak - Koncert Jubileuszowy

26.04.2024 Nowy Tomyśl

Organizator: ART JM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krzysztof Antkowiak - Koncert JubileuszowyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Krzysztof Antkowiak - Koncert Jubileuszowy
piątek
26.04.2024
19:00

Krzysztof Antkowiak - Koncert Jubileuszowy

Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Krzysztofa Antkowiaka, w końcu...jubileuszowo! 50 lat na karku. 45 lat na scenie. 35 lat od debiutu w Opolu. Bilety na koncerty jubileuszowe Krzysztofa Antkowiaka już w sprzedaży. 

O recitalu Krzysztofa Antkowiaka

Recital pełen wartościowych tekstów, pięknej muzyki, niepowtarzalnego, magicznego klimatu i bardzo dobrego, bezpośredniego kontaktu z publicznością. Nie zabraknie wzruszeń i refleksji.

W koncercie usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory, do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych. Każdy Jego koncert jest niezapomnianym przeżyciem.

Krzysztof Antkowiak informacje

Krzysztof Antkowiak jest jednym z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Artysta, który popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Występuje od 5 roku życia. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, komponował, koncertował, gra w filmach i serialach. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS "Dirt on TV", a w roku 2021 otrzymał platynową płytę za album "Zostanie mi muzyka". Był uczestnikiem VIII edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zajmując II miejsce. Nawiązuje do brzmień lat '70 i '80, a także współczesnych.

Wasza energia dopełni całości!

 

 

Dzieci od 3. roku życia muszą posiadać własny bilet.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też