Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

MAMMAL HANDS

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

MAMMAL HANDSO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mammal Hands powrócą ze swoją czarującą muzyką do Polski, a wszystko to w ramach trasy promującej ich ostatnią, wydaną nakładem prestiżowej wytwórni Gondwana Records płyty "Gift from the Trees". Trio wystąpi 23 marca w warszawskim klubie Niebo. Bilety już w sprzedaży. 

Timing wydarzenia:

  • 18:30 Otwarcie drzwi
  • 20:00 Mammal Hands 

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Mammal Hands koncert w Warszawie

Fascynujący, eteryczny i majestatyczny skład Mammal Hands (saksofonista Jordan Smart, pianista Nick Smart oraz perkusista Jesse Barrett) wypracował odświeżające, oryginalne brzmienie, bazujące na szerokim wachlarzu wpływów. Wykorzystując swoje zamiłowanie do elektroniki, współczesnej klasyki, muzyki świata, folku i jazzu grupa włącza do swojej twórczości inspiracje takimi artystami jak Pharoah Sanders, Getachew Mekurya, Terry Riley, Steve Reich oraz Sirishkumar Manji. Założony w 2012 roku w Norwich, czyli jednym z najbardziej odizolowanych miast na brytyjskiej mapie, zespół od początku stronił od mainstreamu i swoje brzmienie doskonalił na długich, improwizowanych próbach. W marcu Mammal Hands powrócą do Polski ze swoim hipnotyzującym, wciągającym show, a wszystko to za sprawą ich najnowszej płyty "Gift from the Trees". Piąty w dorobku album Brytyjczycy po raz pierwszy w swojej karierze skomponowali w mieszkalnym studio, do którego w poszukiwaniu dźwięków potrafili zejść w środku nocy. Materiał uspokoi każdą, nawet najbardziej zestresowaną duszę i wprowadzi ją w trans, którego jeszcze lepiej jest doświadczyć na żywo! 

 

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też