Krzysztof Herdzin – koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

Krzysztof Herdzin – koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

SPRAWDŹ BILETY

Krzysztof Herdzin w Krakowie!  Zapraszamy na koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla, który odbędzie się już 2 października w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Krzysztof Herdzin bilety już w sprzedaży.

Krzysztof Herdzin – koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

Drugi z koncertów cyklu Muzyka uskrzydla przedstawi  repertuar powstały w wyniku fascynacji Krzysztofa Herdzina dziełami jednego z najznamienitszych polskich pianistów o światowej sławie, I. J. Paderewskiego. 

 

Podczas koncertu w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha K. Herdzin zaprezentuje własne interpretacje jego dzieł,  ukazując przy tym szeroki katalog technik i stylów pianistyki jazzowej. Program ten będzie można usłyszeć podczas koncertu 2 października.  

 

Krzysztof Herdzin Impressions on Paderewski

 

Ignacy Jan Paderewski:

Menuet G-dur op. 14 nr 1

Legenda As-dur op. 16 nr 1

Nokturn B-dur op. 16 nr 4

Temat z Fantazji polskiej gis-moll op. 19

Koncert fortepianowy a-moll op. 17 - temat z cz. III Finale. Allegro molto vivace

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Krzysztof Herdzin – koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Krzysztof Herdzin – koncert pt. Impressions on Paderewski, cykl koncertów Muzyka uskrzydla BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/