Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Koncerty Jazz i Blues Harlem Gospel Choir - Best of SOUL Tour

Harlem Gospel Choir - Best of SOUL Tour

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

Harlem Gospel Choir  - Best of SOUL TourO wydarzeniu

O wydarzeniu

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko - Harlem Gospel Choir w Polsce! Najsłynniejszy na świecie chór gospel rusza w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał na cześć największych postaci muzyki soul! Harlem Gospel Choir bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Harlem Gospel Choir trasa 2019

Trasa Best of SOUL Tour 2019 będzie wyjątkowa – usłyszymy największe hity najbardziej innowacyjnych kompozytorów i wokalistów świata. Artyści wykonają klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak: Aretha Franklin, Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, Adele czy Stevie Wonder, specjalne miejsce zajmą również utwory zmarłego przed trzema laty Prince’a. To trzeba usłyszeć na żywo!

O Harlem Gospel Choir

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir. Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie dla fanów największych legend muzyki soul. 

 

"Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe
doświadczenie, publiczność ich kocha."
- B.B. King


"Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki."
- Bono, U2


"Harlem Gospel Choir kocha to co robi."
- Sir Keith Richards

"Oni są wspaniali!"
- Sir Elton John

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też