Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap $uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023

$uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023

Organizator: Alter Art

$uicideboy$ present Grey Day Europe Tour 2023O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

$uicideboy$ w Polsce! Grey Day Tour zawita do warszawskiej hali COS Torwar już 28 marca 2023 roku. Bilety na koncert $uicideboy$ już w sprzedaży.

$uicideboy$ informacje

Pochodzący z Nowego Orleanu rapowy duet $uicideboy$ ogłosił w tym miesiącu europejskie daty Grey Day Tour 2023. Teraz do ogłoszonych wcześniej 9 krajów dołącza Polska. $uicideboy$ kończą spektakularny 2022 rok jako 27 najczęściej streamowany artysta na świecie, z ponad 2 miliardami odtworzeń, pokonując takich raperów jak Jack Harlow, Tyler the Creator czy Travis Scott. Dodatkowo kawałek “Matte Black” trafił na szczyt playlisty Top Groups of 2022 USA na Spotify, która przedstawia najbardziej streamowanych amerykańskich artystów w tym roku.

Ogłoszenie trasy zbiegło się z wydaniem ostatniej odsłony trzy-częściowej EP-ki “DIRTIESTNASTIEST$UICIDE”, nagranej wspólnie z Germem. To zbiór 7 zupełnie nowych kawałków wyprodukowanych w całości przez członka $uicideboy$ - $crima. Singiel “My Swisher Sweet, But My Sig Sauer”, który ukazał się na początku grudnia, został do tej pory odtworzony blisko 10 milionów razy.

Ostatni album grupy “Sing Me a Lullaby, My Sweet Temptation” (2022) zadebiutował Top 10 najlepiej sprzedających się albumów w USA (Billboard 200) i zyskał ponad 100 milionów streamów w pierwszym tygodniu od premiery. Tym samym stał się ich pierwszym numerem 1 na liście Top Rap Albums Chart w USA i zrównał debiutancki wynik poprzedniej płyty “Long Term Effects of Suffering” (2021) na liście Billboard 200. Jak napisał magazyn Alternative Press, “słońce nie przestaje świecić” na rapowy duet z Nowego Orleanu.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Organizator: Alter Art

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też