Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Ski Mask the Slump God

Ski Mask the Slump God

01.10.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
Ski Mask the Slump GodBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

SKI MASK THE SLUMP GOD
wtorek
01.10.2024
20:00

SKI MASK THE SLUMP GOD

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Amerykański raper Ski Mask the Slump God wystąpi w krakowskim klubie Studio! Bilety na koncert Ski Mask the Slump God już dostępne.

Ski Mask the Slump God informacje

Stokeley Clevlon Goulbourne to jedna z najciekawszych osobowości amerykańskiej sceny rapowej ostatniej dekady. W 2014 roku wraz z XXXTentactionem założył kolektyw Members Only. Rok później rozpoczął karierę solową wrzucając na SoundClouda single “Catch Me Outside”, “Where’s the Blow” z gościnnym udziałem Lil Pumpa, “Take Step Back” oraz wiele innych. W 2018 raper wydał debiutancki album “Stokeley”, który w zestawieniu Billboard 200 uplasował się na 6. miejscu, a gościnnie wystąpili na nim Juice Wrld, Austin Lam, Lil Baby i Lil Yachty. Obecnie Ski Mask the Slump God przygotowuje się do wydania drugiego krążka, “11th Dimension”. Do tej pory opublikowane zostały dwa promujące go single - “Shibuya” oraz “Headrush”. 

Ski Mask the Slump God charakteryzuje się szybkim, żywiołowym flow, co przekłada się na energię jego koncertów. Na tych Stokeley daje z siebie wszystko, o czym przekonacie się w krakowskim klubie Studio!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też