Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne Michelle Gurevich

Michelle Gurevich

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Michelle GurevichO wydarzeniu

O wydarzeniu

Michelle Gurevich w Polsce! Uwielbiana przez polską publiczność Michelle Gurevich wraca do naszego kraju w mniej niż rok od ostatniej wizyty. W dniach 16-19 marca 2023 roku zagra dzień po dniu w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie. Jako support zobaczymy Twin Sons.

Michelle Gurevich koncerty 2023 > timing*

Gdańsk, Poznań, Warszawa: 

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - Twin Sons 
  • 21:00 - Michelle Gurevich 

 

Katowice: 

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 19:30 - Twin Sons 
  • 20:30 - Michelle Gurevich 

*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Michelle Gurevich informacje

Jej twórczość często porównywana jest do dokonań Leonarda Cohena, Nico czy Ałły Pugaczowej, a recenzenci określają jej niesamowicie klimatyczne, melancholijne nagrania jako slowcore rock czy lo-fi pop. Niezależnie od dziennikarskich etykiet, muzyka Gurevich po prostu hipnotyzuje i dociera do najgłębszych zakamarków ludzkiej wrażliwości. Nie dziwi więc fakt, że po twórczość Michelle często sięgają reżyserzy filmowi i producenci reklam telewizyjnych. 

 

Gurevich urodziła się w Toronto, w rodzinie rosyjskich imigrantów i to właśnie jej wschodnie pochodzenie było kluczowe dla jej dorastania oraz rozwoju muzycznej kariery. Na koncie ma aż 6 albumów studyjnych i możemy być pewni, że podczas polskich koncertów usłyszymy pełny przekrój jej bogatej twórczości. 

 

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też