Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal The Callous Daoboys

The Callous Daoboys

Organizator: Knock Out Productions

The Callous DaoboysO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mathcore’owcy z The Callous Daoboys na dwóch koncertach w Polsce. Autorzy jednej z bardziej ekscentrycznych płyt ubiegłego roku wystąpią 9 sierpnia w Krakowie i 10 sierpnia w Warszawie. Bilety na koncerty The Callous Daoboys już dostępne.

The Callous Daoboys informacje

Ich ostatnia płyta,Celebrity Therapist”, to mathcore w najlepszej formie: wściekły, pompowany kontrolowanym chaosem i nieobliczalny. Czy wobec tego celebrytów należy terapeutyzować hałasem? Na to wychodzi, ale nawet jeśli do celebrytów wam daleko, wybierzcie się na ich show lub od razu na oba!

Właśnie takich kapel potrzebuje mathcore: furiackich i kolorowych; pełnych wszystkiego i jednocześnie maksymalnie konkretnych w przekazie. The Callous Daoboys pokazują, że granice nurtu wyznacza wyłącznie wyobraźnia, a ci Amerykanie mają ogromną wyobraźnię. Bo w ogóle nie czują problemu z łączeniem mathcore’u z niemal grindową intensywnością, emocjami zaczerpniętymi z post-hc, awangardowymi zgrzytami czy alt-metalem. Robią, co chcą i wiedzą, że dzięki temu wychodzą na plus. Jesteśmy przekonani, że rozniosą każdy klub, w którym wystąpią.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też