Ministry + The 69 Eyes + Wednesday 13

Ministry + The 69 Eyes + Wednesday 13

SPRAWDŹ BILETY
Ministry powraca do Polski! Zespół wystąpi już 23 listopada w warszawskim klubie Progresja. Grupa zagra w Polsce w towarzystwie supportów: The 69 Eyes oraz Wednesday 13. Ministry bilety na koncert w Warszawie wkrótce w sprzedaży.

Ministry (USA) industrial metal

Ministry rozpoczęło swoją działalność na początku lat 80-tych w amerykańskim Chicago. Choć na początku muzyka grupy oscylowała gatunkowo wokół new-wave i synth-popu, niecałą dekadę później jej brzmienie było już diametralnie inne.

 

Wraz z wydaniem albumu „The Land Of Rape And Honey” w 1998 roku, zespół po raz pierwszy rozszerzył swoje brzmienie o gitarowe riffy i sample, a gdy w 1989 roku ukazało się „The Mind Is a Terrible Thing to Taste”, Ministry grał już industrial metal. Zespół uznawany jest za jeden z pionierów gatunku, obok m.in.: Skinny Puppy, Front Line Assembly, Nine Inch Nails, czy Godflesh.

THE 69 EYES (Finlandia) rock gotycki:

Jedna z największych żywych legend rocka gotyckiego. Do tego legenda nieodcinająca kuponów, lecz ciągle tworząca nowe utwory i wydająca płyty.Muzyka kapeli, w której nie brakuje rockandrollowego drive'u i punkowej zadziorności, a której klimat to coś pomiędzy gotyckim horrorem i mrocznym, perwersyjnym filmem, wciąż kipi świeżością oraz czaruje niepodrabialnym wokalem Jyrkiego. Przede wszystkim jednak doskonale sprawdza się na żywo. W 2019 roku The 69 Eyes wydali album "West End" i jest to do dziś najnowsza pozycja w dyskografii Finów. 

WEDNESDAY 13 (USA) horror punk, hard rock: 

Wygląda niczym zaginiony krewny rodziny Adamsów (albo nieco grzeczniejszy brat Marilyn Mansona), ale zamiast przebywać w kryjącej wiele mrocznych tajemnic posiadłości, Joseph Poole, lider zespołu Wednesday 13, od ponad 30 lat zaraża melomanów na całym świecie miłością do horror punka, hard rocka i metalu.


Pod szyldem Wednesday 13 działa od 2004 roku. Wcześniej dał się poznać, chociażby w znakomitym Murderdolls, w którym partnerował mu niezapomniany Joey Jordison. Wednesday 13 dość szybko zawojował serca fanów, przede wszystkim tych, którzy kochają Misfits, Samhain, czy Ramones. Kapela znana jest oczywiście estetyki goth/horror i przede wszystkim ze znakomitych, piekielnie energetycznych koncertów. Polscy fani już parokrotnie mieli okazję doświadczyć siły rażenia Wednesday 13. Piosenki są chwytliwe, słucha się ich świetnie. Parafrazując słynny cytat z "Wesela", gdyby żyli Edgar Allan Poe, czy Nathaniel Hawthorne na pewno świetnie bawiliby by się przy muzyce Wednesday 13. Choćby tej z wydanego w 2019 roku albumu "Necrophaze".

Ministry + The 69 Eyes, Wednesday 13

23 XI (śr/wed) 2022
Warszawa, Progresja, ul. Fort Wola 22
189/199 PLN – przedsprzedaż
210 PLN – w dniu koncertu 
Organizator | Host:
Knock Out Productions

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ministry + The 69 Eyes + Wednesday 13
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Ministry + The 69 Eyes + Wednesday 13 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/